Zapraszamy na świeże sałatki i oryginalny makaron.
Zapraszamy na świeże sałatki i oryginalny makaron., Pizzeria Mafia, Lublin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7123390522
REGON: 383942656
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Pizzeria Mafia to nowy punkt na gastronomicznej mapie Lublina. Gorąca, włoska pizza, sałatki i dania obiadowe. Zapraszamy codziennie od 11:00 do 22:00.

Oferta

Wszystkich smakoszy i wielbicieli prawdziwej, włoskiej pizzy zapraszamy do nowego lokalu w Lublinie. Pizzeria Mafia oferuje bogaty wybór pizzy z pieca i innych dań obiadowych. Pomimo niedługiej obecności na rynku, wielu lokalnych klientów odwiedza nas regularnie, chętnie polecając rodzinie i znajomym. Cieszymy się opinią pizzerii ze smacznym i świeżym jedzeniem.

Do przygotowywania potraw wykorzystujemy tylko najlepsze produkty od sprawdzonych dostawców. Nasi kucharze każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby serwowane dania zachwycały smakiem i wyglądem.

Proponujemy:
  • dania kuchni włoskiej,
  • zestawy obiadowe,
  • sałatki,
  • makarony,
  • kebab,
  • napoje.
Zapewniamy, że u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Serwujemy również pizze na wynos. Chętnie wybieraną pozycją z naszego menu jest również spaghetti Bolognese.

Obsługa kelnerska zadba o Państwa wygodę i dobre samopoczucie. Gwarantujemy miłą atmosferę i miejsce, w którym można spokojnie zjeść ciepły i smaczny posiłek. Zapewniamy konkurencyjne ceny.

Zapraszamy!

Artykuły

Geneza pizzy - jak powstawał najpopularniejszy placek na świecie
Geneza pizzy - jak powstawał najpopularniejszy placek na świecie
Pizzerie to restauracje, bez których nie byłoby światowej gastronomii. Dowiedz się, w jaki sposób powstała Pizza i kto w Polsce kosztował ją jako pierwszy.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Pizzeria Mafia

Pizzeria Mafia, Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie Pizzeria Mafia

Tagi