Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5541974259
REGON: 341375262
Rok założenia:
2013

O firmie

Nazywam się Ewa Piwecka i jestem profesjonalną księgową. Już od kilku lat prowadzę własne biuro rachunkowe, którego siedziba zlokalizowana jest na terenie Bydgoszczy. Zajmuję się oferowaniem profesjonalnych oraz dokładnych usług księgowych.

Oferta

Moje profesjonalne usługi związane są z szeroką pojętą księgowością oraz rachunkowością. Współpracuję z Klientami indywidualnymi, podmiotami gospodarczymi i organizacjami pozarządowymi, na przykład stowarzyszeniami. Gwarantuję rzetelną, terminową oraz dokładną obsługę.

Zajmuję się prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencją środków trwałych oraz rocznym rozliczaniem działalności. Proponuję Państwu pełną obsługę płacową, w tym deklaracje i składki ZUS, rozliczanie PIT bądź listy płac. Dodatkowo moja oferta to dokumentacja kadrowa lub urlopowa, umowy cywilnoprawne oraz sporządzanie umów o pracę.

Biuro rachunkowe Ewy Piweckiej do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie.

Kontakt

Kontakt Piwecka Ewa Biuro Rachunkowe

Piwecka Ewa Biuro Rachunkowe, Bydgoszcz

Opinie (3)

Opinie o firmie Piwecka Ewa Biuro Rachunkowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
30.03.2015
www.ewapiwecka.pl - polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
30.03.2015
Rewelacja i solidna firma polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
12.03.2015
Rzetelność i sumienność w powierzonych obowiązkach to dla tej Pani podstawa :) polecam każdemu kto chce mieć obsługę rachunkowości na najwyższym poziomie:)