Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 7530025566
REGON: 531198034
Rok założenia:
1994

O firmie

Usługi pogrzebowe, Piskorski Janusz. Zakład usług pogrzebowych, Nysa Prowadzimy najstarszy prywatny zakład usług pogrzebowych w Nysie. Wieloletnie doświadczenie nabywane od 1994 roku oraz kadra pełnych szacunku i zrozumienia pracowników umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Swoim klientom zapewniamy szacunek, współczucie oraz zrozumienie. Do Państwa dyspozycji jesteśmy przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Osobą decyzyjną jest Janusz Piskorski.

Oferta

Zakład specjalizuje się w kompleksowej organizacji pogrzebów osób różnych wyznań oraz niewierzących. Podczas świadczenia usług pogrzebowych cechuje ich rzetelność i profesjonalizm. Oddają należyty szacunek nie tylko zmarłym, ale również ich rodzinom. Zapewniają całodobowy przewóz osoby zmarłej do własnych chłodni. Transport zwłok są w stanie wykonać zarówno w kraju, jak i za granicą. Bliscy mają możliwość pożegnania z bliską osobą w kaplicy.

Który zakład pogrzebowy w Nysie wybrać?

Dobrym wyborem będzie dom pogrzebowy Janusza Piskorskiego. Wybierając należy kierować się zakresem świadczonych usług. Ważne jest, by w jednym miejscu można było załatwić wszystkie formalności. Najstarszy zakład usług pogrzebowy rozumie potrzeby klienta i dlatego przygotował szeroką ofertę.

Jakie usługi świadczy dom pogrzebowy Janusza Piskorskiego?

Zakres usług obejmuje rezerwację grobów i załatwianie formalności związanych z pochówkiem. Podejmują się wykonywania grobów ziemnych oraz tanatokosmetyki. Ponadto przeprowadzają kremacje i ekshumacje. Zapewniają oprawę muzyczną uroczystości pogrzebowej oraz mistrza ceremonii. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponują też bezgotówkowe organizowanie pogrzebu w ramach zasiłku ZUS.

Gdzie kupić akcesoria pogrzebowe w Nysie?

Duży wybór akcesoriów w dobrej cenie zapewnia dom pogrzebowy prowadzony przez Janusza Piskorskiego.

Oferują:
  • trumny i urny
  • kompozycje kwiatów żywych
  • kompozycje kwiatów sztucznych
  • krzyże
  • tabliczki pogrzebowe grawerowane
  • nekrologi
  • klepsydry
Proponują również odzież żałobną. Sprzedają trumny wykonane z wysokiej jakości drewna. Zapewniają duży wybór i przystępną cenę.

Zdajemy sobie sprawę, że w tych jakże trudnych chwilach ciężko jest myśleć racjonalnie, dlatego lepiej jak najszybciej podjąć współpracę z profesjonalistami. W najstarszym zakładzie usług pogrzebowych w Nysie otrzymacie Państwo pomoc nie tylko w wyborze odpowiedniej trumny drewnianej, ale także w kwestii załatwienia formalności czy organizacji ceremonii.

Gwarantujemy pełen profesjonalizm, zaangażowanie i szacunek.

Artykuły

Tanatokosmetyka, czyli przygotowanie zmarłego do pochówku
Tanatokosmetyka, czyli przygotowanie zmarłego do pochówku
Przygotowanie ciała zmarłej osoby do pochówku i możliwości ostatniego pożegnania przez rodzinę to szeroki zakres czynności wchodzących w skład tanatokosmetyki.

Wideo

Kontakt

Kontakt Piskorski Janusz. Zakład usług pogrzebowych

Piskorski Janusz. Zakład usług pogrzebowych, Nysa

Opinie (0)

Opinie o firmie Piskorski Janusz. Zakład usług pogrzebowych