Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 18:00
Wt.
07:30 - 18:00
Śr.
07:30 - 18:00
Cz.
07:30 - 18:00
Pt.
07:30 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7971039161
REGON: 672889326
Rok założenia:
2002

Polecane oferty

Niepubliczne przedszkole i żłobek Promyk to doskonałe miejsce dla Państwa dziecka. Tutaj maluchy po...
W naszym żłobku dzieci bawią się i biorą udział w wielu ciekawych zajęciach edukacyjnych. Są to zaj...
W przedszkolu prywatnym Raz dwa trzy My dzieci mają doskonałe warunki do rozwoju. Znajdują się po s...

O firmie

Wszystkich rodziców zachęcamy do zapisywania swoich pociech w naszym niepublicznym przedszkolu Piotruś Pan, które znajduje się w Warszawie. Zatrudniamy zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych opiekunek, które do każdego dziecka podchodzą w indywidualny sposób, aby jak najlepiej zadbać o jego rozwój.

Oferta

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie opieki nad dziećmi, dzięki czemu każdy rodzic oddający swoje pociechy w nasze ręce może być spokojny o ich bezpieczeństwo oraz prawidłowy rozwój. Dysponujemy przestronnymi salami dydaktycznymi, w których dzieci uczestniczą w licznych zajęciach edukacyjnych i wychowawczych.

Do przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Zajęcia każdej z grup wiekowych odbywają się osobno, dzięki czemu możemy w pełni zrealizować wszelkie zadania dydaktyczne i opiekuńcze, dostosowane do wieku dzieci. W budynku znajduje się również duża sala rekreacyjna, w której prowadzone są zajęcia z rytmiki i tańca, a także z gimnastyki oraz różnych sztuk walki.

Niewątpliwym atutem naszego przedszkola jest również fakt, że prowadzimy zajęcia z języka angielskiego. Wiemy jak szybko uczą się dzieci w tym okresie ich życia i pragniemy to jak najlepiej wykorzystać ucząc je języka obcego, a także dając lekcje z zakresu matematyki.

Poza tym prowadzimy zajęcia plastyczno-techniczne oraz teatralne, a także zajmujemy się organizacją zajęć dodatkowych, takich jak szachy, czy balet.

W warszawskim przedszkolu Piotruś Pan znajduje się również kuchnia, w której przygotowywane są smaczne, a przede wszystkim zdrowe posiłki dla dzieci. Gotując używamy sprawdzonych i zawsze świeżych składników. Przygotowujemy zbilansowane menu, biorąc pod uwagę również potrzeby dzieci mających problemy alergiczne.

Ponadto dysponujemy bardzo dużym placem zabaw, w którym znajdują się jedynie atestowane zabawki. Jeżeli tylko warunki atmosferyczne na to pozwalają, nasze opiekunki aktywnie spędzają czas z dziećmi na świeżym powietrzu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Piotruś Pan Przedszkole Niepubliczne

Piotruś Pan Przedszkole Niepubliczne, Warszawa

Opinie (2)

Opinie o firmie Piotruś Pan Przedszkole Niepubliczne

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
02.06.2014
zgadzam się. Również polecam przedszkole Piotruś Pan!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
25.02.2013
Długo zastanawiałam się i szukałam odpowiedniego przedszkola dla mojego synka Alanka. Aż w końcu trafiłam tu dzięki reklamie na jakimś szyldzie. To miejsce daje mi pewność, że moje dziecko jest pod dobrą opieką, a czas który tam spędza jest w 100% pożytecznie wykorzystany. Rodzice - polecam!