Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5842453762
Rok założenia:
2006

Polecane oferty

Pośrednictwo kredytowe i finansowe należy do naszych specjalności. Usługi w tym zakresie świadczymy...
Decydując się na zakup mieszkania, domu, czy działki zdarza się, że nie dysponujemy sumą, która jes...
Oferujemy Państwu nasze usługi związane z finansowaniem, zajmujemy się udzielaniem kredytów gotówko...
Zajmujemy się przede wszystkim świadczeniem usług w zakresie doradztwa kredytowego oraz finansowego...

O firmie

Piotr Witecki jest pośrednikiem kredytowym z Gdańska. Prowadzi działalność na terenie całego Trójmiasta. Oferuje pomoc w wyborze najkorzystniejszych ofert kredytowych, np. na zakup nieruchomości. Ma w tym 12 letnie doświadczenie, a jego kompetencje potwierdza licencja agenta kredytu hipotecznego.

Oferta

Marzenia o własnym mieszkaniu albo domu najczęściej rozbijają się o kwestie finansowe. Ale nie musi tak być! Doskonałym rozwiązaniem jest zawarcie kredytu hipotecznego. Oczywiście kredyt kredytowi nierówny, a wybór odpowiedniej oferty nie jest prosty. Z tego powodu najlepiej skorzystać z pomocy licencjonowanego agenta kredytowego Piotra Witeckiego. Ekspert finansowy zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i zachowanie dyskrecji. Specjalista proponuje klientom przegląd wielu ofert kredytowych, objaśnia ich zawiłości i wskazuje na mocne i słabe strony. Po decyzji klientów o wyborze konkretnego kredytu pośrednik pomaga przebrnąć wszystkie formalności, w tym przygotować odpowiednie dokumenty dla banków. Dzięki czemu będą się mogli Państwo cieszyć swoim domem lub mieszkaniem i będzie Państwa na to stać. Kredyt hipoteczny może być zawierany zarówno na zakup nowego lokalu, jak i mieszkania z rynku wtórnego.

Poza pośrednictwem w zakresie kredytów hipotecznych Piotr Witecki służy też wsparciem w zawieraniu innych kredytów, takich jak gotówkowy i konsolidacyjny. W tym pierwszym przypadku może być on przeznaczony na inwestycje firmowe, zakup auta, kupno mebli, a nawet wyjazd wakacyjny. To od Państwa zależy na co wykorzystają pieniądze, a ekspert finansowy pomoże je uzyskać. Z kolei konsolidacja oznacza połączenie kredytów w jeden, z niższą ratą, dzięki czemu łatwiej go spłacać. To najlepsze rozwiązanie dla osób, które maja problem z obciążeniem budżetu. Oferta w tym zakresie to:
  • konsolidacja kredytu hipotecznego
  • konsolidacja kredytu gotówkowego
  • konsolidacja dla właścicieli kart kredytowych
  • konsolidacja rat
Więcej informacji o Piotrze Witeckim i jego ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej. Jeśli są Państwo zainteresowani pomocą pośrednika finansowego, to najlepszym wyborem jest zadzwonienie pod podany numer telefonu lub napisanie maila.

Kontakt

Kontakt Piotr Witecki Pośrednictwo finansowe

Piotr Witecki Pośrednictwo finansowe, Gdańsk

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Piotr Witecki Pośrednictwo finansowe

Tagi