Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:30 - 15:00
Wt.
08:30 - 15:00
Śr.
08:30 - 15:00
Cz.
08:30 - 15:00
Pt.
08:30 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6811799419
REGON: 356535797
Rok założenia:
2002
Branża:

O firmie

Agencja ubezpieczeniowa rozpoczęła swoją działalność w 2002 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na świadczenie kompleksowych usług w zakresie ubezpieczenia. Właścicielem agencji jest Piotr Tylka. Nasze biuro mieści się w Głogoczowie, w powiecie myślenickim, na terenie województwa małopolskiego.
Zapraszamy do współpracy.

Oferta

Nasza agencja ubezpieczeniowa istnieje na rynku od wielu lat i może poszczycić się pokaźną bazą zadowolonych z naszych usług klientów. Potrzeby każdego człowieka zmieniają się z wiekiem. Z biegiem czasu osiągamy coraz więcej, dokonujemy coraz większych inwestycji. Stajemy się właścicielami coraz to nowych rzeczy, nieruchomości. Pierwszy samochód, pierwsze mieszkanie, zaczynamy myśleć o przyszłości. Rozumiemy to. Dlatego z radością doradzimy, jak zadbać o swoje bogactwa.

Odpowiadając na Państwa potrzeby pragniemy zaoferować zabezpieczenie tego, co już posiadamy. Kompleksowy pakiet ubezpieczeń, który mamy w swojej ofercie pozwoli Państwu na spokojny sen.
Oferujemy:
  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • ubezpieczenia majątkowe,
  • ubezpieczenia zdrowotne,
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia emerytalne.
Nasi agencji zrobią wszystko co w ich mocy, aby dopasować ofertę ubezpieczeniową odpowiadająca Państwa wymaganiom i wyobrażeniom. Wspólnie zadbajmy o przyszłość i bezpieczeństwo. Zachęcamy do kontaktu z naszą agencją.

Zapraszamy!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Piotr Tylek Agencja ubezpieczeniowa

Piotr Tylek Agencja ubezpieczeniowa, Myślenice

Opinie (0)

Opinie o firmie Piotr Tylek Agencja ubezpieczeniowa