Wykonujemy serwis łożysk w wentylatorach
Wykonujemy serwis łożysk w wentylatorach, Piotr Święs Master Link, Rzeszów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7382103049
REGON: 520770385
Rok założenia:
2021

O firmie

Firma Master Link powstała w 2021 roku, a jej założycielem jest Piotr Święs. Siedziba naszej działalności mieści się w Rzeszowie, na terenie województwa podkarpackiego.

Oferta

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie wymiany łożysk w centralach wentylacyjnych zwanych potocznie rekuperatorami takich marek jak np. Aeris, Zehnder, Thessla Green, Wanas, Alnor, Vaillant, Pro-Vent, Ventilus, Defro, ApoWent, Brink, Bartosz, Provent, Komfowent Domekt, Ventia, Salda, Systemair oraz inne.

Oznaki zużycia łożysk to głośna praca, zablokowanie się wirnika lub błąd wentylatora zgłaszany na sterowniku rekuperatora.
Łożyska są częścią eksploatacyjną, wymiana ich na nowe przywraca właściwości nowego wentylatora.

Nasza kadra pracownicza składa się z doświadczonych oraz posiadających bogatą wiedzę branżową fachowców. Wszelkie zlecenia realizujemy z zaangażowaniem oraz dbałością o szczegóły. Mając na uwadze, jak ważnym elementem jest wentylacja mechaniczna budynków, szczególnie dbamy o to, by wentylator dostarczony do nas został wysłany jeszcze tego samego dnia w którym go otrzymaliśmy.

Oferujemy Państwu profesjonalną wymianę łożyska wentylatorze EBM PAPST oraz ZIEHL ABEGG. Oryginalnie w wentylatorach zamontowane są łożyska osłonięte metalowymi blaszkami, które nie stanowią zabezpieczenia przed dostaniem się pyłu, czy wody do środka. Proponujemy Państwu montaż najwyższej klasy łożysk o oznaczeniu 2RS, które zabezpieczone są gumowymi uszczelkami. Ich zadaniem jest zapobieganie dostawania się do wnętrza łożyska kurzu i wody, a to przekłada się na bezawaryjną i znacznie dłuższą żywotność, niż w przypadku łożysk montowanych fabrycznie.

W celu skorzystania z naszych usług prosimy o kontakt, by ustalić szczegóły współpracy pod numerem telefonu 691 924 148.

Zapewniamy fachowe doradztwo w kwestii demontażu wentylatora z centrali wentylacyjnej .

Udzielamy pisemnej gwarancji na okres 6 miesięcy od daty wykonania usługi.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Siedziba naszej firmy mieści się w Rzeszowie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Piotr Święs Master Link

Piotr Święs Master Link, Rzeszów

Opinie (1)

Opinie o firmie Piotr Święs Master Link

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marek
Marek
5.0
27.03.2022
Firma, która podejmuje się nawet trudnych zleceń i wykonuje je w pełni profesjonalnie Gorąco polecam.