Kompleksowe usługi transportowe
Kompleksowe usługi transportowe , Piotr Piekarski Przeprowadzki - Transport, Kruszwica

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5621617828
REGON: 384271402
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Przeprowadzki - Transport to firma należąca do Piotra Piekarskiego. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Kruszwicy, w województwie kujawsko-pomorskim. Firma wykonuje usługi na rzecz osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i instytucji.

Oferta

Przeprowadzki kojarzą się ze stresem i obawą o zniszczone mienie. Nie musi tak jednak być! Wystarczy skontaktować się z firmą Przeprowadzki-Transport i skorzystać z jej kompleksowych usług. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i atrakcyjne ceny. Zatrudnia doświadczonych pracowników i dysponuje sprzętem umożliwiającym bezpieczne pakowanie przedmiotów i ich przewóz. Transport obejmuje ładunki o masie do 600 kilogramów, w tym urządzenia RTV i AGD takie jak telewizory, lodówki i lady chłodnicze oraz instrumenty muzyczne, kasy pancerne, sejfy, maszyny poligraficzne i stoły bilardowe. Przedsiębiorstwo oferuje:
  • przeprowadzki domów
  • przeprowadzki mieszkań
  • przeprowadzki biur
  • przeprowadzki szpitali
  • przeprowadzki bibliotek
  • przeprowadzki sądów
  • przeprowadzki firm
  • przeprowadzki muzeów
  • przeprowadzki archiwów
  • przeprowadzki banków
Przeprowadzki-Transport zapewnia dobrą organizację pracy podczas całego procesu przewożenia rzeczy. Pracownicy firmy jeśli jest takie życzenie demontują meble, pakują rzeczy do kartonów, znoszą meble i starannie zabezpieczają ruchomości podczas transportu. Firma posiada wszelkie niezbędne ubezpieczenia, certyfikaty i referencje rekomendujące wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Przedsiębiorstwo zapewnia dostarczanie kartonów, demontaż i późniejszy montaż wyposażenia oraz wypoziomowanie mebli. Może również wiercić otwory i zamontować haki na elementy wiszące. Dodatkowo, w przypadku rzeczy narażonych na uszkodzenie używane są wypełniacze styropianowe, gąbki ochronne, folie bąbelkowe, folie bawełniane, a także pianki.

Ceny usług wynikają z pakietu jaki wybierze klient. Dostępne są 3 pakiety, w tym transportowy. W ramach niego firma zapewnia meblowóz oraz kierowcę, który służy pomocą w ułożeniu i zabezpieczeniu przewożonych rzeczy na samochodzie. Załadunek oraz rozładunek należy do klienta. Możliwe jest też wykupienie pakietu standardowego. W tym wariancie firma podstawia meblowóz oraz zapewnia pracowników, którzy załadują, zabezpieczą i rozładują wyposażenie w nowej lokalizacji oraz ustawią meble według życzenia klienta. Klient samodzielnie pakuje się we własne kartony lub zakupione w naszej firmie. Wreszcie najdroższym, ale najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem jest trzecia opcja - kompleksowa. W ramach niej przedsiębiorstwo wykonuje wszystkie czynności związane z przeprowadzką, czyli pakuje i zabezpiecza meble, znosi wyposażenie do meblowozu, a następnie przewozi i rozpakowuje w miejscu docelowym. Przy planowaniu przeprowadzki firmy, biura, magazynu lub archiwum najlepiej wcześniej umówić się na oględziny od których zależy cena i przebieg przeprowadzki.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Przeprowadzki-Transport Piotr i o jej ofercie. Więcej znajdą Państwo na stronie internetowej albo uzyskają kontaktując się telefonicznie lub mailowo.

Artykuły

Jak zaplanować przeprowadzkę firmy?
Jak zaplanować przeprowadzkę firmy?
Zmiana siedziby firmy to spore wyzwanie logistyczne. Warto więc zadbać o jego właściwe zaplanowanie. Niezbędna też będzie pomoc firmy do przeprowadzek.

Wideo

Kontakt

Kontakt Piotr Piekarski Przeprowadzki - Transport

Piotr Piekarski Przeprowadzki - Transport, Kruszwica

Opinie (6)

Opinie o firmie Piotr Piekarski Przeprowadzki - Transport

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Sylwia
Sylwia
5.0
04.11.2020
Cieszę się, że to oni przeprowadzili biuro. W przerwie świątecznej się tym zajęli, dzięki czemu nie mieliśmy przestojów.
Michał
Michał
4.0
03.09.2020
Mają ubezpieczenie, więc nie ma się co bać uszkodzonych przedmiotów.
cezar85
cezar85
5.0
22.07.2020
Transport terminowy i co najważniejsze nic podczas niego nie ucierpiało.
Stuart
Stuart
5.0
20.05.2020
Szybko, tanio i na czas! Polecam usługi tej firmy transportowej.
Rafał
Rafał
5.0
26.03.2020
Najlepsza firma przeprowadzkowa. Z mieszkania wynieśli wszystkie meble, wnieśli je na 2 piętro w bloku i skręcili to co wcześniej trzeba było zdemontować.
Maksymilian
Maksymilian
4.0
08.01.2020
Jestem zadowolony z pracy wykonanej przez firmę. Z umowy wywiązali się w 100%. Zajęli się demontażem mebli, zniesieniem ich i przewiezieniem na wskazane miejsce. Tam wnieśli meble i ponownie zmontowali. Ponadto pakowali do kartonów mniejsze rzeczy. Całość nie kosztowała mnie dużo, więc polecam ich usługi!