Doświadczony inspektor ochrony radiologicznej
Doświadczony inspektor ochrony radiologicznej, Piotr Malisz Ochrona radiologiczna, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6761314732
Branża:

O firmie

Nazywam się Piotr Malisz, jestem doświadczonym Inspektorem Ochrony Radiologicznej. Prowadzę swoje biuro, które znajduje się w Krakowie. Początki mojej działalności sięgają 2005 roku. Zapewniam bardzo wysoką jakość świadczonych usług, profesjonalną obsługę oraz rzetelność i terminowość.

Oferta

Jako Inspektor Ochrony Radiologicznej mam duże doświadczenie, które zdobywałem przez lata pracy. Posiadam specjalistyczną wiedzę, która jest niezbędna w tym zawodzie. Na przestrzeni lat udało mi się zdobyć zaufanie wielu Klientów. Mogę się pochwalić również bogatą praktyką, jako nauczyciel-wykładowca. Swoją wiedzę przekazuję między innymi studentom z wydziałów: Lekarsko-Dentystycznego i z Elektroradiologii.

Oferuję całoroczną opiekę Inspektora Ochrony Radiologicznej nad pracownią lub gabinetem RTG. Forma współpracy to umowa o dzieło. Mimo że siedziba mojej firmy zlokalizowana jest w Krakowie, obsługuję wszystkich Klientów z województw: małopolskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego i śląskiego.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom, świadczę szeroki zakres usług, w skład których wchodzą między innymi:
  • okresowe testy podstawowe aparatów RTG
  • pomoc w uzyskaniu niezbędnych kwalifikacji do wykonywania zdjęć
  • pomoc w uzyskaniu niezbędnych kwalifikacji do testowania sprzętu rentgenowskiego

Zakres moich usług obejmuje również: szkolenia z technik rentgenowskich w stomatologii, pomiary promieniowania oraz osłony przed promieniowaniem jonizującym.

Gwarantuję indywidualne podejście do każdego zlecenia, najwyższą jakość świadczonych usług oraz bardzo atrakcyjne ceny. Wszystkie zainteresowane osoby odsyłam na moją stronę internetową w celu poznania szczegółów oferty. Zachęcam również do kontaktu, chętnie odpowiem na Państwa pytania.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt

Kontakt Piotr Malisz Ochrona radiologiczna

Piotr Malisz Ochrona radiologiczna, Kraków

Opinie (1)

Opinie o firmie Piotr Malisz Ochrona radiologiczna

Średnia ocen

5,0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
28.08.2014
Pełen profesjonalizm Serdecznie polecam, bo to fachowcy w swojej dziedzinie.