Ubezpieczenia komunikacyjne, zdrowotne, majątkowe i polisy na życie
Ubezpieczenia komunikacyjne, zdrowotne, majątkowe i polisy na życie, Pilch Emilia Usługi Turystyczno-Ubezpieczeniowe Biuro-Bis, Wisła

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 16:00
Wt.
09:00 - 16:00
Śr.
09:00 - 16:00
Cz.
09:00 - 16:00
Pt.
09:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5481327696
REGON: 07270336
Dodatkowe kontakty:

668 388 195

Rok założenia:
2001
Branża:

O firmie

Firma Biuro-Bis znajduje się w Wiśle, na terenie województwa śląskiego. Od 2001 roku pracujemy w branży ubezpieczeniowej. Oferujemy polisy renomowanych ubezpieczalni, pozwalające na zabezpieczenie tego, co dla Państwa najważniejsze. Osobą decyzyjną jest Emilia Pilch.

Oferta

Przezorny zawsze ubezpieczony. Ta maksyma jest niezmiennie aktualna, dlatego nasza oferta obejmuje szereg polis dostosowanych do Państwa potrzeb. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że doskonale orientujemy się w ofertach znanych firm ubezpieczeniowych i jesteśmy w stanie doradzić Państwu, która oferta jest w danej sytuacji najkorzystniejsza. Zapewniamy, że każdego Klienta traktujemy indywidualnie.

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg ubezpieczeń, w tym polisy uruchamiane w przypadku śmierci. Dysponujemy również ubezpieczeniami zdrowotnymi. Prowadzimy także sprzedaż polis komunikacyjnych, turystycznych oraz majątkowych.

W zakresie ubezpieczeń majątkowych bezpieczamy m.in.:
  • obiekty mieszkalne,
  • przedsiębiorstwa,
  • maszyny.
Serdecznie zachęcamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszych usług. Więcej informacji dotyczących naszej oferty uzyskają Państwo pod naszym numerem telefonu.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Pilch Emilia Usługi Turystyczno-Ubezpieczeniowe Biuro-Bis

Pilch Emilia Usługi Turystyczno-Ubezpieczeniowe Biuro-Bis, Wisła

Opinie (0)

Opinie o firmie Pilch Emilia Usługi Turystyczno-Ubezpieczeniowe Biuro-Bis