Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5862147264
REGON: 221551051
Rok założenia:
2011
Branża:

Polecane oferty

Zajmujemy się udzielaniem porad prawnych. Do naszych zadań należy także sporządzanie różnego rodzaj...
Gdynia, Jerzego Waszyngtona 34/36 lok. 423
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu prawa. Posiadamy 5-letnie doś...
Wykonując zadania kancelarii radców prawnych obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i podmioty gos...
Kancelaria prawna Adsum to szeroka i kompleksowa obsługa prawna. Prowadzona przez dwie wyjątkowo do...

O firmie

Kancelaria Radcy Prawnego mieści się w Gdyni. Właścicielką firmy jest doświadczony radca prawny Renata Piętka. Działamy w branży już od wielu lat, dlatego doskonale znamy potrzeby naszych klientów i umiemy sprostać wszelkim Państwa wymaganiom. Posiadamy fachową wiedzę prawniczą, dzięki której świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu profesjonalnego doradztwa prawnego. Zapewniamy pomoc klientom w sprawach obejmujących szeroki zakres gałęzi prawa. Naszym celem jest rozwiązanie wszelkich problemów prawnych, nawet tych najbardziej złożonych. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania wszystkich Państwa. Gwarantujemy indywidualność i dyskrecję. Specjalizujemy się w sprawach związanych między innymi z prawem:
  • cywilnym
  • rodzinnym
  • gospodarczym
Chętnie podejmujemy się także prowadzenia spraw z zakresu prawa administracyjnego, autorskiego i własności przemysłowej. Reprezentujemy klientów przed sądami i organami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kwestiach dotyczących postępowań cywilnych i spraw z zakresu naruszenia dóbr osobistych, co bezpośrednio przekłada się na najwyższą świadczonych usług. Zajmujemy się spadkami i darowiznami.

Ponadto świadczymy również usługi dla przedsiębiorców, tzw. biznesowe. Zajmujemy się fuzjami, przyjęciami i przekształceniami. Specjalizujemy się w prawie upadłościowym i windykacjach. Oferujemy korporacyjną obsługę przedsiębiorstw. Dodatkowo polecamy ecommerce. Usługę tą kierujemy przede wszystkim do e-sklepów i e-hurtowni. Trudnimy się w polityce prywatności i cookies oraz bezpieczeństwa informacji i danych osobowych. Gwarantujemy wsparcie podczas rejestracji zbiorów danych w GIODO.

Tworzymy zespół doświadczonych radców prawnych oraz podatkowych. Posiadamy szeroką wiedzę biznesową oraz prawniczą. Zapewniamy kompleksową obsługę firmy, a co za tym idzie jej bezpieczeństwo oraz stabilizację na rynku.

Zapraszamy do podjęcia owocnej współpracy.

Kontakt

Kontakt PiętkaRenata. Kancelaria Radcy Prawnego

PiętkaRenata. Kancelaria Radcy Prawnego, Gdynia

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie PiętkaRenata. Kancelaria Radcy Prawnego