Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1132839467
REGON: 142988754
KRS: 0000389909
Rok założenia:
2011

Polecane oferty

Korzystanie z moich usług to inwestycja w przyszłość. Pomagam zrozumieć skomplikowany świat finansó...
Galerię Finansową założyliśmy z myślą o osobach fizycznych i podmiotach gospodarczych z brakiem zdo...
Posiadam bogate doświadczenie zawodowe w zakresie finansowania, kredytów i lokat. Ukończyłam studia...

O firmie

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Działalność prowadzimy od 2011 roku. Nasza spółka została w całości założona z polskiego kapitału. Jesteśmy niezależni finansowo, co sprawia, że klientom możemy zapewnić najlepsze dla nich warunki kredytowe.

Oferta

W naszej spółce pracują doświadczeni finansiści, którzy porad udzielają zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Pomożemy znaleźć Państwu środki finansowe na każdy cel, a także zainwestować je w krótko- i długoterminowych lokatach. Współpracujemy z wieloma bankami oraz instytucjami finansowymi, które udzielają kredytów i pożyczek. Współpracę z partnerami biznesowymi zawsze prowadzimy w taki sposób, aby przyniosła ona wymierne korzyści finansowe również im. W tym celu jest ona zawsze poprzedzona wnikliwą analizą usług i produktów danej firmy.

Nasi pracownicy cały czas badają wszelkie zmiany zachodzące na rynku finansowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić ciekawe rozwiązania inwestycyjne i kredytowe. Zapewniamy kompleksową obsługę poprzez proponowanie ofert dopasowanych do indywidualnych wymagań i potrzeb, a to wpływa na stabilną sytuację finansową w przyszłości.

Nie udzielamy kredytów, ale pośredniczymy w zawieraniu umów między klientami a bankami oraz innymi instytucjami finansowymi. Cechuje nas elastyczność i rzetelność. Naszym celem jest pełna satysfakcja klientów. Mamy całą gamę rozwiązań, których celem jest polepszenie sytuacji finansowej.

Oferta firmy obejmuje:
  • kredyty zabezpieczone,
  • kredyty niezabezpieczone,
  • inwestycje,
  • odwróconą hipotekę,
  • windykację miękką.
Kredyt niezabezpieczony dzieli się na kredyt konsolidacyjny i kredyt gotówkowy, który jest najbardziej popularną formą finansowania niespodziewanych wydatków. Udziela się go na dowolny cel.

Chcemy zostać docenieni przez uczciwość, stabilność i pełen profesjonalizm na rynku finansowym. Nasi pracownicy zapewnią Państwu nie tylko spokój, ale co najważniejsze oszczędność czasu i środków finansowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu możemy podjąć się nawet najtrudniejszej sprawy związanej z udzieleniem albo spłatą pożyczki. Pomożemy wybrać najlepszą ofertę bankową.

Zapewniamy fachowe doradztwo, rzetelne wykonanie powierzonych obowiązków, a także pełną dyskrecję oraz życzliwość we wzajemnych relacjach.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony w celu zapoznania się ze szczegółami.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Kontakt

Kontakt Pieniądze Dla Ciebie Sp. z o.o.

Pieniądze Dla Ciebie Sp. z o.o., Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (11)

Opinie o firmie Pieniądze Dla Ciebie Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
05.11.2019
Na pewno będziecie zadowoleni, ponieważ pracują tam osoby, które wiedzą jak zindywidualizować ofertę dla klienta.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
25.10.2019
Super specjaliści, którzy analizują każdą firmę i podają ofertę dopasowaną do klienta. Warto z nimi współpracować.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
11.10.2019
Firma, która zajmie się organizowaniem finansowania, przenalizuje sytuację i zaproponuje to co dla Was będzie najlepsze, nawet jeśli sytuacja będzie trudna.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
04.10.2019
Jeśli macie problemy z organizacją finansowania w firmie i szukacie wsparcia profesjonalistów, którzy znają temat to będzie dobry adres.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
03.09.2019
Profesjonaliści w każdym calu, pomogli mi wyjść z trudnej sytuacji mimo, że inni pośrednicy w ogóle nie chcieli się podejmować mojej sprawy.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
22.08.2019
W trudnej sytuacji firmowej w tym miejscu znajdziecie profesjonalną pomoc i skutecznych pośredników.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
14.08.2019
Jeśli wydaje się Wam, że sytuacja w zakresie finansów w firmie jest tragiczna i sami z niej nie wyjdziecie to tutaj macie gwarancję pomocy ze strony prawdziwych profesjonalistów.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
02.08.2019
Skuteczni pośrednicy, który każdą sprawę są w stanie dobrze przeprowadzić. Jeśli szukacie finansowania i macie problem z jego uzyskaniem to oni będą w stanie Wam pomóc.
Arkadiusz B.
Arkadiusz B.
5.0
31.12.2015
;-)
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
30.11.2015
Może tanio nie było ale szybko no i nikt mnie wcześniej nie mógł pomóc a oni tak. Kredyt miałem zaległość 30 w US i kilka składek w zusie
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
11.02.2015
Doradcy z tej firmy udało się skonsolidować moje pożyczki i jeszcze uzyskać trochę gotówki, mimo że spóźniałam się z płatnościami rat i opłat, a w moim banku usłyszałam, że nie mam zdolności. Polecam i dziękuję!