Pianki i akcesoria do produkcji mebli
Pianki i akcesoria do produkcji mebli , Pianpol Styła sp.j., Łomża

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7181438079
REGON: 450163972
KRS: 0000060010
Rok założenia:
1996

O firmie

Pianpol Styła to firma z Łomży, prowadząca też filie w Bydgoszczy i Kętrzynie. Zajmuje się dostarczaniem artykułów potrzebnych do produkcji mebli i materacy.

Oferta

Pianka poliuretanowa ma wiele zastosowań, w tym używana jest w przemyśle meblarskim. Przerobem pianki różnych odmian od 1996 roku zajmuje się Pianpol Styła. Firma zatrudnia doświadczonych pracowników i posiada nowoczesne maszyny CNC. Można nimi ciąć w poziomie, pionie, a także wykonywać zaokrąglenia i skosy. Pianki w różnych kształtach i o różnej gęstości przeznaczone do mebli i materacy to:
  • pianki lekkie,
  • pianki standardowe,
  • pianki wysokoelastyczne.
Klienci mogą też zakupić standardowe i wysokoelastyczne pianki w odmianach trudnopalnych. W sprzedaży są również pianki specjalne. Zaliczane są do nich pianki wtórnie spienione, techniczne, do wygłuszeń, gąbczaste, a także lateksopodobne i wiskoelastyczne.

Pianki dostarczane są w blokach, płytach, kasetonach klejonych i jako materiały belowane. W sprzedaży są też płyty moletowane, formatki proste i konturowe na oparcia i siedziska, a także granulat piankowy. Można nim wypełniać np. poduszki.

Pianpol Styła w konkurencyjnych cenach dostarcza także takie akcesoria meblowe jak formatki sprężynowe i kieszeniowe. Dostępne są też kleje, zszywki, sprężyny, nici, śruby i materiały na obicia. Są to skaje, sztuczne skóry i włókniny.

Dodatkowe informacje o ofercie Pianpol Styła można uzyskać telefonicznie i e-mailowo.


Artykuły

Wysokiej jakości artykuły do produkcji mebli oferuje firma Pianpol Styła!
Wysokiej jakości artykuły do produkcji mebli oferuje firma Pianpol Styła!
Do produkcji mebli powinny być wykorzystywane wyłącznie najwyższej jakości artykuły. Takie znajdziesz w rozbudowanej ofercie firmy Pianpol Styła. Zobacz!

Wideo

Kontakt

Kontakt Pianpol Styła sp.j.

Pianpol Styła sp.j., Łomża

Opinie (2)

Opinie o firmie Pianpol Styła sp.j.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Konrad
Konrad
5.0
31.05.2022
Duży wybór pianek. Materiały, które oferują, są świetnej jakości. Szczególnie polecam te trudnopalne, bo są niezwykle bezpieczne. Tam, gdzie istnieje ryzyko pożaru, można bez obaw ich używać.
Błażej
Błażej
5.0
24.03.2022
Wysokiej jakości materiały tapicerskie. Od lat prowadzę zakład i wiem, że w ofercie Pianpol Styła znajdę dokładnie to, czego szukam. Mają różne pianki, obicia, zszywki, a także formatki i kleje.