Używane samochody z Zachodu
Używane samochody z Zachodu , PHU Luna Solari Serwis Katarzyna Bartkowska, Borkowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5842459871
REGON: 384772110
Rok założenia:
2019

O firmie

PHU Luna Solari Serwis powstało w 2019 roku. Nasza siedziba znajduje się w Borkowie, na terenie województwa pomorskiego. Zajmujemy się sprowadzaniem samochodów. Właścicielką jest Katarzyna Bartkowska.

Oferta

Samochód to teraz podstawa funkcjonowania. Bywa, że praca wymaga od nas codziennego korzystania z auta lub po prostu jesteśmy już przyzwyczajeni do wygody. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na samochód z salonu. Z racji tego na rynku mamy duży wybór pojazdów sprowadzanych z zagranicy. Nasza firma prowadzi komis właśnie takich aut.

Sami jeździmy po nasze samochody. Dbamy o to, by były w jak najlepszym stanie i w pełni sprawne. To duże wyzwanie, ale z powodzeniem z nim sobie radzimy. Przywozimy pojazdy głównie z Holandii i Belgii. To małe kraje z wielkimi możliwościami motoryzacyjnymi.

Poza samą sprzedażą oferujemy też profesjonalne doradztwo. Nie każdy musi znać się na samochodach i w takich przypadkach z chęcią pomożemy w wyborze tego odpowiedniego. Zapewniamy przystępne ceny z możliwością ich negocjacji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - PHU Luna Solari Serwis

Wideo

Kontakt

Kontakt PHU Luna Solari Serwis Katarzyna Bartkowska

PHU Luna Solari Serwis Katarzyna Bartkowska, Borkowo

Opinie (1)

Opinie o firmie PHU Luna Solari Serwis Katarzyna Bartkowska

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Matylda
Matylda
4.0
31.05.2020
Nie wiedziałam, że tak blisko mnie jest tak dobry komis. Teraz już wiem gdzie kupię sobie samochód.