Szeroki wybór różnego rodzaju pościeli
Szeroki wybór różnego rodzaju pościeli, PHU Kolorowe Sny Ewa Kwiatkowska, Zielona Góra

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:30 - 18:00
Wt.
09:30 - 18:00
Śr.
09:30 - 18:00
Cz.
09:30 - 18:00
Pt.
09:30 - 18:00
Sb.
09:30 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9730026867
Rok założenia:
1996

O firmie

Sklep Kolorowe Sny zlokalizowany jest w Zielonej górze. Osobą decyzyjną w firmie jest Ewa Kwiatkowska. Prowadzimy działalność nieprzerwanie od 1996 roku.Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Na rynku jesteśmy obecni od dwudziestu czterech lat. Ten okres czasu pozwolił nam na zdobycie doświadczenia oraz szerokiego grona odbiorców. Specjalizujemy się w sprzedaży pościeli. Mamy szeroki wybór pościeli, każdy znajdzie u nas idealny materiał dla siebie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie produkty jak:
  • pościel satynowa
  • pościel bawełniana
  • pościel flanelowa
  • pościel typu frotte
Ponadto możemy Państwu zaproponować narzuty na łóżko, ręczniki, koce oraz wygodne poduszki. Dodatkowo, na specjalne zamówienie Klienta, haftujemy napisy na wszystkich naszych produktach. Oferujemy również kołdry antystresowe, antyalergiczne oraz antyroztoczowe. Nasz sklep poleca również szlafroki, piżamy, bieliznę oraz kołdry naturalne z pierza oraz puchu.Zapewniamy, że wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą od znanych i renomowanych producentów. Wszystkie posiadają niezbędne atesty i certyfikaty jakości.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Marki i specjalizacje

Współpracujemy z takimi producentami artykułów tekstylnych, jak m.in.:Vossen, Inspiracja, Piórex, Animex, Luna, Cana, Italian Fashion, Zwoltex.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt PHU Kolorowe Sny Ewa Kwiatkowska

PHU Kolorowe Sny Ewa Kwiatkowska, Zielona Góra

Opinie (0)

Opinie o firmie PHU Kolorowe Sny Ewa Kwiatkowska