Oferujemy najkorzystniejsze polisy ubezpieczeniowe
Oferujemy najkorzystniejsze polisy ubezpieczeniowe, PHU Dominika Dominika Górska, Wielopole

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7342892100
REGON: 492817808
Rok założenia:
2002
Branża:

O firmie

PHU Dominika to firma ubezpieczeniowa, która ma swoją siedzibę w Wielopolu, w województwie małopolskim. Właścicielem firmy jest Dominika Górska.

Oferta

Zajmujemy się sprzedażą ubezpieczeń - w ramach naszych usług znajdziemy dla Państwa najkorzystniejszą ofertę ubezpieczeniową, dopasowaną do wszelkich potrzeb, oczekiwań, a także możliwości finansowych. W ofercie posiadamy szeroki wybór ofert ubezpieczeniowych znanych, renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych.

W ofercie posiadamy:
  • ubezpieczenia nieruchomości,
  • ubezpieczenia majątku,
  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • ubezpieczenia życia,
  • ubezpieczenia zdrowotne,
  • ubezpieczenia turystyczne.
Oferujemy ubezpieczenia domów, mieszkań oraz działek. W naszej ofercie znajdą Państwo ubezpieczenia OC, AC, NNW oraz assistance. Zapewniamy ubezpieczenia na zdrowie, w razie jakichkolwiek nieprzewidzianych problemów zdrowotnych. W sprzedaży posiadamy NNW, w tym NW dzieci. Dobierzemy dla Państwa najkorzystniejsze polisy na życie. Dla osób planujących wyjazd za granicę dobierzemy atrakcyjne ubezpieczenie podróżne, chroniące w razie jakichkolwiek wypadków czy zagubienia lub kradzieży bagażu.

Zapewniamy indywidualne doradztwo, w razie pytań zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Dominika w Oświęcimiu.

Kontakt

Kontakt PHU Dominika Dominika Górska

PHU Dominika Dominika Górska, Wielopole

Opinie (0)

Opinie o firmie PHU Dominika Dominika Górska