Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7341048129
REGON: 492730970
Rok założenia:
2001

O firmie

Bramy, ogrodzenia i kraty, PHU Bramsystem Mariusz Durański, Reguły Prowadzimy firmę Bramsystem z siedzibą w Regułach, w powiecie pruszkowskim, w województwie mazowieckim. Działalność na rynku rozpoczęliśmy w 2000 roku. Większość zleceń realizujemy na terenie Warszawy. Współpracujemy z wiodącymi producentami, dzięki czemu możemy zapewnić wysoką jakość oferowanych i montowanych produktów.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta firmy Bramsystem to przede wszystkim produkty firmy Wiśniowski oraz NICE.

Oferta

Szukasz trwałych, a zarazem funkcjonalnych ogrodzeń? Potrzebujesz solidnej bramy wraz z napędem? Firma Bramsystem z Reguł zapewni Ci kompleksową obsługę, począwszy od dostawy zamówionych produktów, poprzez profesjonalny montaż, a skończywszy na obsłudze serwisowej.

Co należy do zadań firmy Bramsystem z Reguł?
Firma przede wszystkim specjalizuje się w sprzedaży, montażu i serwisie ogrodzeń, bram garażowych, stolarki aluminiowej i stalowej oraz napędów do bram. W ofercie są także:
  • ogrodzenia posesyjne,
  • ogrodzenia przemysłowe,
  • bramy posesyjne,
  • bramy przesuwne,
  • bramy skrzydłowe,
  • szlabany.
Firma proponuje sprzedaż i montaż drzwi aluminiowych oraz profilowych. Uzupełnieniem oferty są także okna i konstrukcje fasadowe. W ofercie znajdą Państwo duży wybór produktów z aluminium i stali. Klienci mogą liczyć na wiele wzorów, które przykują uwagę każdego.

Czy można zakupić w firmie dodatkowe wyposażenie?
Oczywiście. Firma proponuje furtki i segmenty, ma także w swojej ofercie wysokiej jakości słupki. Klienci mogą także liczyć na zabezpieczenia antykorozyjne oraz panele ogrodzeniowe.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Bramsystemu z Reguł?
Firma ma sprawdzone rozwiązania, a oferta dotyczy produktów firmy Wiśniowski, która jest znana na rynku bram od wielu lat. Brambud z Reguł to połączenie nowoczesnych technologii wraz ze sprawdzonymi technikami produkcji. Oferta dostosowana jest do potrzeb klientów, dlatego jest zróżnicowana. Wszystkie bramy przesuwne czy skrzydłowe mogą mieć różne opcje wypełnienia.

Firma Bramsystem proponuje także usługi serwisowe. W ramach przeglądów okresowych sprawdzane są linki, zamocowania i regulacja rolek. Uszkodzone elementy zostają wymienione lub w miarę możliwości naprawione.

Do jakich budynków przydadzą się proponowane bramy?
Bramy świetnie sprawdzą się na terenach produkcyjnych i inwestycyjnych. Można je także zamontować w budynkach wojskowych oraz na parkingach. Do tej pory realizowane przez firmę Bramsystem z Reguł były także bramy na plac zabaw oraz obiekty użyteczności publicznej.

Kontakt

Kontakt PHU Bramsystem Mariusz Durański

PHU Bramsystem Mariusz Durański, Reguły

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie PHU Bramsystem Mariusz Durański