Stabilne zatrudnienie i dobre warunki - pracuj z nami!
Stabilne zatrudnienie i dobre warunki - pracuj z nami!, Pflege Direkt Polen Sp. z o.o. Sp.k., Kochowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6671772649
REGON: 369338865
Rok założenia:
2018

O firmie

Agencję pośrednictwa pracy Pflege Direkt Polen znajdą Państwo w Kochowie. W oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży medycznej oferujemy Państwu podjęcie pracy jako opiekun osób starszych w Niemczech. Zapewniamy duży wybór sprawdzonych ofert oraz profesjonalną obsługę.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Szukasz w pełni legalnej pracy w Niemczech? Trafiłeś we właściwe miejsce! Nasza agencja pracy tymczasowej Pflege Direkt Polen z Kochowa oferuje pracę w charakterze opiekuna osób starszych i niepełnosprawnych. Zapewniamy opiekę zdrowotną na miejscu, pewne, wysokie wynagrodzenie oraz stały kontakt przez 24 godziny na dobę.

Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym pracownikom wysoką jakość pracy oraz odpowiednie warunki. Wystarczy zgłosić się do nas ze swoją ofertą. Przeprowadzimy z Tobą rozmowę osobiście lub przez telefon, a następnie otrzymasz od nas konkretną ofertę. Zapewniamy też transport do miejsca pracy.

Przez całą dobę możecie liczyć na profesjonalne wsparcie oraz stałą opiekę naszych koordynatorów. Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu!


Artykuły

Zalety pracy, jako opiekunka osób starszych i niepełnosprawnych w Niemczech
Zalety pracy, jako opiekunka osób starszych i niepełnosprawnych w Niemczech
Praca, jak opiekunka dla osób starszych w Niemczech, to nie tylko wysokie wynagrodzenie, ale możliwość szerokiego rozwoju kompetencji.

Wideo

Kontakt

Kontakt Pflege Direkt Polen Sp. z o.o. Sp.k.

Pflege Direkt Polen Sp. z o.o. Sp.k., Kochowo

Opinie (2)

Opinie o firmie Pflege Direkt Polen Sp. z o.o. Sp.k.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Patrycja
Patrycja
5.0
11.09.2019
Sprawdzona agencja pracy. Pracuję już dla nich od roku i nie mam żadnych zastrzeżeń.
Liza
Liza
5.0
27.07.2019
Polecam osobom, które chcą pracować jako opiekunka osób starszych. Ja skorzystałam z ich oferty i jestem bardzo zadowolona.