Dopasujemy i zamontujemy instalację klimatyzacyjną w każdym pomieszczeniu
Dopasujemy i zamontujemy instalację klimatyzacyjną w każdym pomieszczeniu, Pfk Instal Piotr Hawryło, Chrzanów Czwarty

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8621599368
REGON: 383820203
Rok założenia:
2019
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

PFK Instal to firma, którą założyliśmy w Chrzanowie, na terenie województwa lubelskiego. Nasze usługi realizujemy pod nadzorem Piotra Hawryło. Specjalizujemy się w montażu klimatyzacji oraz urządzeń pomagających pozyskać energię odnawialną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Jako firma PKF Instal zajmujemy się montażem nowoczesnych technologii, z uwzględnieniem technicznych możliwości obiektów oraz poszczególnych pomieszczeń. Dopasujemy odpowiednie klimatyzatory, których zadaniem będzie utrzymywanie stałej temperatury w pomieszczeniu. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marki LG, a także instalatorem klimatyzatorów firmy Gree. Nasze urządzenia mają kilka przydatnych funkcji. Schładzają powietrze, oczyszczają je, a także utrzymują w pomieszczeniu odpowiednią wilgoć. Tym samym zapewniają komfort nauki, pracy, czy odpoczynku. W zależności od potrzeb Klientów montujemy :
  • klimatyzatory przenośne,
  • klimatyzatory naścienne,
  • klimatyzatory podłogowe.
W naszej ofercie znajduje się:
  • klimatyzacja do mieszkań,
  • klimatyzacja do biur,
  • klimatyzacja do obiektów przemysłowych.
Klimatyzatory mogą działać razem z pompą ciepła, co pozwoli nie tylko na schładzanie, ale także na ogrzewanie powietrza.

Jako doświadczona kadra zapewniamy pełną obsługę Klienta, od doradztwa, poprzez montaż, pierwsze uruchomienie oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji.

Zapraszamy do kontaktu - firma PFK Instal z Chrzanowa.

Marki i specjalizacje

Bosch, Buderus, Gree, LG

Wideo

Kontakt

Kontakt Pfk Instal Piotr Hawryło

Pfk Instal Piotr Hawryło, Chrzanów Czwarty

Opinie (12)

Opinie o firmie Pfk Instal Piotr Hawryło


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.6

Opinie użytkowników

Darek
Darek
5.0
27.05.2022
Pełen profesjonalizm, terminowość i doradztwo. Montaż sprawny, bez bałaganu.
Aneta
Aneta
4.0
18.03.2022
Świetni fachowcy. Usługa montażu klimatyzatora wykonana profesjonalnie, na najwyższym poziomie. Dbałość o każdy szczegół i porządek po zakończonej pracy.
Aleksander
Aleksander
5.0
15.01.2022
Montaż klimatyzacji w biurze w umówionym terminie, punktualnie, bez żadnych problemów. Bardzo polecam!
Irek
Irek
4.0
11.11.2021
Bardzo profesjonalna, rzetelna firma. Polecam.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
03.09.2021
Kontakt, komunikatywność, wykonanie, profesjonalizm, terminowość - wszystko na perfekcyjnym poziomie. A przy tym cena, z mojej wiedzy, bardzo konkurencyjna względem innych firm. Gorąco polecam.
Sylwia
Sylwia
4.0
22.07.2021
Usługa wykonana w 100% profesjonalnie, ale oprócz tego obsługa to świetni fachowcy, którzy potrafią dobrać odpowiedni sprzęt do oczekiwań i potrzeb klienta. Polecam!
Ela
Ela
5.0
27.05.2021
Firma połączyła klimatyzację z pompą ciepła i teraz jednocześnie możemy też ogrzewać nasze biuro. Bardzo nowoczesne i oszczędne rozwiązanie.
AMG
AMG
5.0
24.03.2021
Oferują bardzo fajne i nowoczesne systemy klimatyzacji. Uważam, że nasz model radzi sobie z każdą temperaturą i w dodatku oczyszcza powietrze.
Robert
Robert
5.0
16.01.2021
Mam od nich nowoczesny klimatyzator ścienny marki LG. Nie tylko dobrze chłodzi, ale również pasuje do wystroju pomieszczenia.
Dariusz
Dariusz
4.0
22.11.2020
Szybko naprawili naszą klimatyzację, która niedawno się popsuła i praca w biurze była bardzo uciążliwa. Niemal natychmiast zareagowali na nasze zgłoszenie i od ręki wykonali naprawę.
Jan
Jan
4.0
23.09.2020
Zamontowali nam klimatyzację, która działa niezależnie od siebie i pozwala nam ochładzać kilka pomieszczeń jednocześnie. Zauważyłem, że powietrze również jest czystsze. Firma pomogła nam w wyborze i zajęła się wszystkimi sprawami związanymi z montażem.
Małgosia
Małgosia
5.0
31.07.2020
Polecam tę firmę. Znają się na klimatyzatorach i potrafią dobrać odpowiedni sprzęt do pomieszczenia. Sam montaż nie był skomplikowany, ponieważ obsługa dopasowała urządzenie do możliwości technicznych budynku. Klimatyzacja spełnia swoje zadanie i bardzo dobrze chłodzi pomieszczenie.