Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7282786190
REGON: 382879654
Rok założenia:
2019
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Transport sanitarny, Petrus Trans-Med, Warszawa Siedziba firmy Petrus Trans-Med znajduje się w Warszawie. Przedsiębiorstwo działa w branży medycznej. Kontakt z firmą można nawiązać m. in. telefonicznie. Infolinia medyczna jest dostępna pod numerem 792-121-800, a sprawy biurowe: 721-814-506.

Oferta

Wysoki poziom usług świadczonych przez Petrus Trans-Med wynika z doświadczenia właścicieli oraz odpowiedniego przeszkolenia personelu. Każde zlecenie realizowane przez firmę jest traktowane inaczej i co za tym idzie jego wycena jest indywidualna. Dzięki temu klienci otrzymują pomoc dopasowaną do potrzeb.

Czym zajmuje się Petrus Trans-Med z Warszawy?
Petrus Trans-Med z Warszawy zajmuje się transportem medycznym. Oferuje swoje usługi na terenie Polski oraz poza jej granicami. Przewozi chorych do placówek medycznych, domów opieki, hospicjów, gabinetów rehabilitacyjnych oraz do miejsc zamieszkania i sanatoriów. Może też transportować osoby wymagające dializ i realizować specjalne zlecenia. W ramach nich chorzy dowożeni są do wybranych przez siebie miejsc np. do parku albo do kościoła.

Ponadto firma zabezpiecza imprezy masowe pod kątem medycznym i świadczy różne usługi medyczne. Można do nich zaliczyć:
  • transport krwi
  • transport osocza
Jakie imprezy masowe obsługuje Petrus Trans-Med?
Petrus Trans-Med zabezpiecza swoimi pojazdami imprezy plenerowe, np. festyny, zawody sportowe oraz koncerty i pikniki. Zespół medyczny firmy może też dbać o uczestników imprez firmowych i integracji.

Jakim sprzętem dysponuje Petrus Trans-Med?
Petrus Trans-Med dysponuje doskonale wyposażonymi karetkami do przewozu chorych, niepełnosprawnych i poszkodowanych w inny sposób osób. Transport odbywa się na leżąco, na regulowanych noszach albo na siedząco, na krzesełku kardiologicznym. Pojazdy spełniają wszelkie normy wymagane przez prawo i są bezpieczne dla przewożonych.

Jakie są pozostałe usługi Petrus Trans-Med?
Firma Petrus Trans-Med zajmuje się organizowaniem pokazów pierwszej pomocy. W ramach nich prezentuje techniki ratujące życie oraz specjalistyczny sprzęt. Prowadzi też szkolenia dla osób, które chcą poznać tajniki pierwszej pomocy.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie i jej ofercie. Więcej znajdą Państwo na stronie internetowej albo uzyskają pod podanym numerem telefonu lub mailem.

Artykuły

Transport medyczny pacjentów do zagranicznych klinik
Transport medyczny pacjentów do zagranicznych klinik
Transport medyczny na trasach międzynarodowych, zapewnia między innymi firma PETRUS Trans-Med Piotra Cygana, która uruchomiła infolinię medyczną: 792-121-800.
Pokazy pierwszej pomocy – dlaczego są ważne?
Pokazy pierwszej pomocy – dlaczego są ważne?
Pokazy pierwszej pomocy RKO, dla szkół, czy też różnych firm oferuje między innymi przedsiębiorstwo przewozowe PETRUS Trans-Med.

Wideo

Kontakt

Kontakt Petrus Trans-Med

Petrus Trans-Med, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (12)

Opinie o firmie Petrus Trans-Med

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Agata
Agata
5.0
04.09.2021
Petrus Trans-Med zatrudnia ludzi z powołaniem. Ani razu nie widziałam żeby krzywo na mnie patrzyli. Wręcz czułam, że chcą mi pomóc.
Wiktoria
Wiktoria
4.0
05.07.2021
Przewozili mojego niepełnosprawnego krewnego. Wymaga od dawna regularnych wizyt w szpitalu, a rodzina sama nie ma jak go dowieźć. Dzięki Petrus Trans-Med transport medyczny nie stanowi żadnego problemu.
Sandra
Sandra
5.0
13.05.2021
Karetki nowe i w pełni sprawne. Widać, że zależy im na zdrowiu i komforcie chorych.
Roman
Roman
5.0
15.03.2021
Polecam ich usługi. Mają dobrze wyposażone karetki. Nawet długa podróż nie jest w nich straszna. Ja jechałem przez prawie całą Polskę i dobrze wspominam ten przejazd.
Dariusz
Dariusz
5.0
03.01.2021
Nie było żadnego problemu z zamówieniem transportu medycznego z Niemiec. Firma Petrus Trans-Med świetnie wywiązała się z umowy.
Julian
Julian
5.0
02.11.2020
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Petrus Trans-Med. Zabezpieczają dla nas różne imprezy plenerowe i dzięki temu spełniamy wymogi prawne. Oczywiście w razie czego pomagają i kiedyś była sytuacja, że zapobiegli tragedii.
Kuba
Kuba
5.0
06.09.2020
Fachowcy. Moją Mamę przewozili do szpitala, ale wcześniej musieli znieść ją na noszach z 4 piętra. Dali radę!
Alex
Alex
5.0
21.07.2020
Brałem udział w pokazie pierwszej pomocy organizowanym przez Petrus Trans-Med. Dużo się nauczyłem i już wiem jak się zachować w awaryjnej sytuacji.
Rafał
Rafał
5.0
04.05.2020
Duży komfort jazdy. Jechałem z nimi cały połamany i nie czułem wybojów. Kierowca ma duże doświadczenie.
Piotr
Piotr
5.0
09.03.2020
Ceny są tu określane indywidualnie, ale uważam, że i tak są bardzo konkurencyjne. Warto korzystać z ich pomocy.
Tomasz
Tomasz
4.0
12.01.2020
Kiedy nie mogłem chodzić firma Petrus Trans-Med zajmowała się moim transportem pomiędzy domem, a szpitalem. Dziękuję bardzo za pomoc!
Borys
Borys
5.0
22.11.2019
Solidna firma. Zabezpieczali gminny festyn i dzięki temu udało się uniknąć tragedii. Polecam ich usługi, bo to profesjonaliści.