Bogaty wybór wydarzeń rozrywkowych
Bogaty wybór wydarzeń rozrywkowych, Pestka Event Paulina Pyż, Juszkowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6040007224
REGON: 361317384
Rok założenia:
2015

O firmie

Pestka Event znajduje się w Juszkowie, w województwie pomorskim. Działamy od 2015 roku. Agencję eventową założyliśmy w celu zapewnienia rozrywki rodzinnej i biznesowej.

Oferta

Udana impreza to taka, na której wszyscy dobrze się bawią! Dokładnie takie są wydarzenia, które organizujemy jako Pestka Event! Realizujemy zlecenia dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych różnej wielkości. Pomagamy zorganizować zabawy w gronie rodziny i znajomych, imprezy firmowe, a także wydarzenia promocyjne. Działamy na świeżym powietrzu i w pomieszczeniach, dobierając odpowiednie rozwiązania stosownie do wieku uczestników i celu, jaki przyświeca eventowi! Na życzenie klientów wybieramy lokalizację, dbamy o każdy detal dekoracji i organizujemy rozrywki.

Jako Pestka Event organizujemy:
  • spotkania świąteczne,
  • pikniki firmowe,
  • zabawy mikołajkowe,
  • prywatne imprezy urodzinowe,
  • firmowe imprezy integracyjne,
  • eventy firmowe,
  • animacje na imprezach okolicznościowych i eventach promocyjnych.
Animacje dla kilkulatków i starszych dzieci obejmują różne pokazy, zabawy i konkursy. Rozwijamy wyobraźnię dzieci i zajmujemy skutecznie ich czas, np. podczas sportowej rywalizacji. Malujemy też twarze, tworzymy zwierzątka z balonów i umożliwiamy korzystanie z dmuchańców. W przypadku eventów promocyjnych dbamy także o oprawę wizualną i muzyczną. Stawiamy dekoracje balonowe, zapraszamy grupy taneczne i zespoły muzyczne na występy i organizujemy pokazy sztucznych ogni. Na życzenie występują też grupy kabaretowe! Występy mogą być częścią spotkań integracyjnych dla firm. Oferujemy team building, czyli naukę współpracy i wieczory tematyczne w nieformalnej atmosferze. Tematy imprez to np. Powrót do PRL-u i Impreza na bezludnej wyspie. Organizujemy ponadto animacje i warsztaty dla dorosłych. Uczymy tańca, gotowania i pierwszej pomocy medycznej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Pestka Event! Więcej informacji o wydarzeniach, które organizujemy, udzielamy pod podanym numerem telefonu oraz e-mailowo.

Kontakt

Kontakt Pestka Event Paulina Pyż

Pestka Event Paulina Pyż, Juszkowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Pestka Event Paulina Pyż


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.