Usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn
Usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn, Persymona. Zakład Fryzjersko Kosmetyczny, Gorzów Wielkopolski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5991364644
REGON: 210973177
Rok założenia:
2012

O firmie

Prowadzimy salon fryzjerski o nazwie Persymona. Jego właścicielką jest Beata Przytuła. Nasza siedziba znajduje się na terenie Gorzowa Wielkopolskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie branżowe.

Oferta

Głównym profilem prowadzonej przez nas działalności jest świadczenie usług fryzjerskich w szerokim zakresie. Dzięki sporemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dokładnie realizować wszystkie powierzone nam w tej dziedzinie zlecenia. Zależy nam przede wszystkim na Państwa zadowoleniu.

Świadczone przez nas usługi:
  • koloryzacja włosów,
  • farbowanie włosów,
  • dekoloryzacja włosów,
  • zabiegi pielęgnacyjne,
  • upięcia okolicznościowe,
  • strzyżenie damskie i męskie.
Dodatkowo zajmujemy się trychologią. W tym zakresie jesteśmy w stanie dokładnie określić wszystkie przyczyny oraz choroby, które dotknęły Państwa włosów. Potrafimy wyleczyć łysienie, które potrafi być niezwykle uciążliwe. Zawsze dokładnie wykonujemy swoje zadania w tym zakresie.

Nasi pracownicy to odpowiednio wykwalifikowane osoby, które od lat działają w branży. Podczas pracy korzystamy wyłącznie z profesjonalnych narzędzi oraz kosmetyków, które zapewniają nam renomowani producenci. Gwarantujemy, że będziecie Państwo zadowoleni.

Zachęcamy do odwiedzenia salonu Persymona w Gorzowie Wielkopolskim.

Artykuły

Wypadanie włosów - przyczyny oraz metody leczenia
Wypadanie włosów - przyczyny oraz metody leczenia
Z wypadaniem włosów zmagają się zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Sprawdź, jakie są najczęstsze przyczyny łysienia oraz jak walczyć z tym problemem.

Wideo

Kontakt

Kontakt Persymona. Zakład Fryzjersko Kosmetyczny

Persymona. Zakład Fryzjersko Kosmetyczny, Gorzów Wielkopolski

Opinie (3)

Opinie o firmie Persymona. Zakład Fryzjersko Kosmetyczny

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Wioletta
Wioletta
5.0
25.03.2021
Sumiennie i z pełnym zaangażowaniem podchodzą do realizowania swoich zadań związanych z fryzjerstwem. Polecam serdecznie.
Mariola
Mariola
5.0
11.01.2021
Polecam z czystym sumieniem usługi salonu fryzjerskiego Persymona. Jestem w stu procentach zadowolona z jakości świadczonych tam usług.
Karolina
Karolina
4.0
29.11.2020
Jest to bardzo dobry salon fryzjerki. Można tu liczyć na stworzenie ciekawej fryzury, a także profesjonalne zadbanie o włosy klientów.