Agencja gwiazd i mówców
Agencja gwiazd i mówców, Personal Reactor Sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5252504719
Rok założenia:
2011
Branża:

O firmie

Siedziba spółki Personal Reactor znajduje się Warszawie. Firma powstała w 2011 roku i od początku działalności reprezentuje celebrytów, gwiazdy ekranu i ekspertów z różnych dziedzin. Pomaga zarówno znanym osobom, które są zainteresowane podjęciem współpracy reklamowej lub szkoleniowej, a także klientom, którzy chcą skorzystać z doświadczenia i rozpoznawalności gwiazd.

Oferta

Każdy zna dziesiątki lub nawet setki osób, które osiągnęły sukces. Teraz możliwe jest skorzystanie z ich doświadczenia, w celu osiągnięcia własnego celu z agencją gwiazd Personal Reactor. Spółka reprezentuje gwiazdy dziennikarstwa telewizyjnego, twórców internetowych, sportowców, zawodowych kucharzy i specjalistów z innych dziedzin. Można wśród nich wyróżnić Krzysztofa Ibisza, Piotra Kraśkę, Przemysława Babiarza i wiele innych, znanych osób. Oferta firmy obejmuje między innymi szkolenia podczas których eksperci uczą jak rozwijać cechy przywódcze, sprzedawać produkty i usługi, podejmować lepsze decyzje i budować zespół. Program kursów i szkoleń może także dotyczyć trenowaniu umiejętności interpersonalnych oraz występów publicznych. Prezentacje biznesowe, występy przed kamerą i publiczne wypowiedzi nie należą do prostych, dlatego dobrze jest się uczyć od specjalistów.

Personal Reactor oferuje także klientom:
  • wykłady motywacyjne
  • gotowanie na żywo
  • warsztaty grupowe z gotowaniem w tle
  • pokazy kulinarne
  • prowadzenie eventów
W tym ostatnim przypadku doświadczeni konferansjerzy i prezenterzy prowadzą gale, ceremonie, pikniki, koncerty, aukcje i inne imprezy firmowe oraz okolicznościowe.

Możliwe jest również promowanie marki, zorganizowanie spotkań z celebrytami i pośredniczenie w kontaktach z gwiazdami.

Więcej informacji, w tym lista osób współpracujących ze spółką Personal Reactor znajduje się na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Personal Reactor Sp. z o.o.

Personal Reactor Sp. z o.o., Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Personal Reactor Sp. z o.o.