Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9281690023
REGON: 970691770
Rok założenia:
2014

Polecane oferty

Zielona Góra, Rycerska (d. Przylep) 2
Hydrauliczny dźwig samochodowy pozwala nam przetransportować nawet bardzo ciężkie materiały na miej...
Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Sp...
Sława, Powstańców Śląskich 34
Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie transportu. Zatrudniamy doświadczonych ...
Zakres działalności firmy Jedut obejmuje świadczenie usług transportowych i spedycyjnych. Zadowolen...

O firmie

Siedziba firmy Perfect Trans zlokalizowana jest w Zielonej Górze, w województwie lubuskim. Nasze przedsiębiorstwo zarządzane jest przez Zbigniewa Kulbickiego. Specjalizujemy się w transporcie. Cały czas poszerzamy swoją wiedzę z branży spedycyjnej, dzięki czemu możemy zapewnić bezpieczne i sprawne przewożenie ładunków nie tylko w kraju, ale również za granicą.

Oferta

Zajmujemy się transportem ciężarowym krajowym i międzynarodowym. Do każdego klienta podejdziemy w sposób indywidualny, starając się spełnić jego wymagania i oczekiwania. Zapewniamy kompleksową obsługę i możliwość magazynowania towaru. Podejmiemy się załadunku i rozładunku, a także sprawdzenia jego ilości.

Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów spełniających wszystkie europejskie normy i wymagania, które przechodzą regularne przeglądy techniczne. Zależy nam przede wszystkim na bezpieczeństwie, zarówno wszystkich uczestników ruchu drogowego, jak i przewożonych ładunków. Zatrudniamy kadrę wysoko wykwalifikowanych kierowców, dzięki którym działamy sprawnie i zawsze terminowo.

Nasze doświadczenie bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Potwierdza ją szerokie grono zadowolonych klientów, które wciąż się powiększa. Jesteśmy obdarowywani zaufaniem i robimy wszystko, by go nie zawieść.

Nasz zawód to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja skutkująca pełnym zaangażowaniem. Każde zlecenie staramy się zrealizować możliwie najlepiej. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, sprostamy każdemu wyzwaniu. Państwa satysfakcja jest dla nas najlepszą nagrodą.

Już dziś przekonajcie się o naszej niezawodności. Zapraszamy do podjęcia owocnej współpracy i skorzystania z profesjonalnych usług transportowych. Szczegółowe informacje umieściliśmy na stronie internetowej firmy. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Perfect Trans. Z. Kulbicki

Perfect Trans. Z. Kulbicki, Zielona Góra

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Perfect Trans. Z. Kulbicki