Problem z kserokopiarką! Dzwoń już teraz 695073808 !
Problem z kserokopiarką! Dzwoń już teraz 695073808 !, Perfect Serwis Daniel Skiert, Lubsko

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9291554244
REGON: 381599792
Rok założenia:
2019

O firmie

Firma Perfect Serwis ma swoją siedzibę w Lubsku, w województwie lubuskim. Właścicielem jest Daniel Skiert. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Przedmiotem działalności naszej firmy jest serwis urządzeń biurowych. Jesteśmy profesjonalistami. Zatrudniane przez nas osoby to prawdziwi fachowcy. Pracownicy są sumienni i odpowiedzialni. Posiadają szeroką wiedzę, którą wykorzystują podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Przedsiębiorstwo Perfect Serwis naprawia:
  • drukarki HP
  • plotery atramentowe HP
  • kserokopiarki
  • niszczarki
Świadczymy kompleksowe usługi. Wykonujemy naprawy, przeglądy i konserwacje. Zajmujemy się urządzeniami takich firm jak HP, Lexmark, Brother, Samsung, Xerox, Kyocera, Toshiba, Oki i inne. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Nie ma potrzeby przywożenia sprzętu do naszej siedziby. Dojeżdżamy do klientów. Obsługujemy województwo lubuskie.

Serdecznie zapraszamy.

Marki i specjalizacje

Zajmujemy się serwisem urządzeń biurowych HP, Lexmark, Brother, Samsung, Xerox, Kyocera, Toshiba, Oki i inne

Artykuły

Jak prawidłowo używać i serwisować plotery HP?
Jak prawidłowo używać i serwisować plotery HP?
Regularna konserwacja i serwisowanie plotera sprawia, że eliminując ryzyko awarii, użytkownik oszczędza zarówno swój czas, jak i pieniądze.

Wideo

Kontakt

Kontakt Perfect Serwis Daniel Skiert

Perfect Serwis Daniel Skiert, Lubsko

Opinie (5)

Opinie o firmie Perfect Serwis Daniel Skiert

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jędrzej
Jędrzej
5.0
24.01.2020
Polecam firmę Pana Daniela ze względu na szacunek do klienta i rzetelność. Wypełniają swoje obowiązki bardzo sumiennie nie są im straszne żadne zadania.
Leszek
Leszek
5.0
05.11.2019
Miałem wrażenie że mój sprzęt niedługo wysiądzie. zgłosiłem się do Firmy Perfect, przeprowadzili serwis. Jestem zadowolony.
Justyna
Justyna
5.0
02.09.2019
Fachowe podejście do problemu. Bardzo szybko idą im naprawy.
Halina
Halina
5.0
02.07.2019
Korzystam z ich usług ze względu na niską cenę i wygodę. Dojeżdżają na tereny województwa lubelskiego więc nie trzeba samemu się do nich wybierać. Nie zawyżają wyceny, polecam.
Eryk
Eryk
5.0
12.05.2019
O firmie Serwis Perfect usłyszałem od jednego z pracowników gdy w moim biurze zepsuły się drukarki. Istna katastrofa, na szczęście ich fachowcy od razu rozpoznali problem i pomogli od razu zażegnać mój problem. Polecam.