Gdy znuży Cię miejski zgiełk zapraszamy do naszego pensjonatu
Gdy znuży Cię miejski zgiełk zapraszamy do naszego pensjonatu, Pensjonat Leśny KRYSTYNA, Kluczbork

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7510002421
REGON: 530559300
Rok założenia:
1992
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Pensjonat Leśny KRYSTYNA działa już od jakiegoś czasu. Znaleźć nas można w Kluczborku, na terenie województwa opolskiego. Wynajmujemy domki w lesie.

Oferta

Las to miejsce, w którym można wypocząć, jak nigdzie indziej. Daleko od miejskiego zgiełku, od zanieczyszczonych ulic. W takim miejscu panuje spokój i harmonia z naturą. To ona nadaje pęd życia w lesie i to do niej musimy dostosować nasze działania. A są to działania niezwykle wyciszające, spokojne i relaksujące.

W jakim innym miejscu dostaną Państwo tak dużą dawkę pozytywnych emocji? W otoczeniu pięknej zieleni i oddychaniu tak świeżym powietrzem nastawimy się do życia w pozytywny sposób. Nasz pensjonat to wspaniałe domki znajdujące się w samym środku Lasów Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Drewniane konstrukcje zapraszają gości do pozostania w nich na dłużej. Miłe wnętrze, które staraliśmy się dla Państwa stworzyć, na pewno pozwoli wypocząć i zapomnieć o rzeczywistości.

Domki wyposażone są we wszelkie udogodnienia jak choćby sauna. Są przestronne, wygodne, o podwyższonym standardzie. Idealne dla rodzin z dziećmi oraz większych grup.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Pensjonat Leśny KRYSTYNA

Pensjonat Leśny KRYSTYNA, Kluczbork

Opinie (0)

Opinie o firmie Pensjonat Leśny KRYSTYNA