Infolinia, telemarketing, bazy danych, mailingi oraz inne usługi marketingu
Infolinia, telemarketing, bazy danych, mailingi oraz inne usługi marketingu, Pem Direct Marketing, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7781376406
REGON: 639713780
Branża:

O firmie

Siedziba naszej firmy Pem Direct Marketing znajduje się w Poznaniu. Działamy jako agencja reklamowa. Na polskim rynku zaistnieliśmy w 1999 roku. Jesteśmy polsko-brytyjską agencją marketingową, która oferuje usługi z zakresu marketingu bezpośredniego, szczególnie tworzenia i przetwarzania baz danych oraz contact center.

Oferta

Główną specjalnością firmy Pem Direct Marketing są usługi reklamowe. Pracują u nas wysoko wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, którzy służą Państwu fachowym doradztwem i pomocą w zakresie reklam i marketingu. Specjalizujemy się też w usługach w obszarze public relations. Korzystamy ze specjalistycznych, nowoczesnych systemów do obsługi call center, dzięki czemu możemy zapewnić bardzo wysokie standardy obsługi połączeń telefonicznych.

Stworzyliśmy również profesjonalne oprogramowanie w celu gromadzenia danych osobowych klientów. Pozwala nam to na precyzyjne dobranie grup docelowych, do których adresujemy wszelkie działania marketingowe. Pracuje u nas kadra analityków, konsultantów, specjalistów oraz informatyków do obsługi baz danych.

W ramach prowadzonych kampanii telemarketingowych proponujemy klientom usługi przeprowadzania sondaży, ankiet, wywiadów telefonicznych, a także aktualizujemy bazy danych. Jesteśmy w stanie zapewnić telefoniczne kampanie mające na celu wspomaganie mailingów.

W ofercie posiadamy również:
  • prowadzenie contact center,
  • montaż reklam,
  • druk wielkoformatowy,
  • strony internetowe.
Jesteśmy profesjonalistami jeśli chodzi o wprowadzanie danych, przeprowadzanie analiz, filtrowanie i obróbkę danych oraz bezpieczne przechowywanie danych i ich przetwarzanie zgodnie z wszelkimi procedurami. W dziedzinie mailingów e-mailowych i pocztowych personalizujemy i konfekcjonujemy przesyłki. Dodatkowo wspieramy działy sprzedaży poprzez systemy motywacyjne dla sprzedawców. Realizujemy również badania typu MysteryCall i MysteryEmail sprawdzając jakość obsługi klienta.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami usług świadczonych przez naszą firmę na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do współpracy z Pem Direct Marketing z Poznania.

Artykuły

Customer Care Center – niezbędne w Twojej firmie
Customer Care Center – niezbędne w Twojej firmie
Prowadzisz własny biznes i zastanawiasz się, jak poprawić opiekę nad klientem w swojej firmie? Postaw na nowoczesne rozwiązania i Customer Care Center.

Wideo

Kontakt

Kontakt Pem Direct Marketing

Pem Direct Marketing, Poznań

Opinie (2)

Opinie o firmie Pem Direct Marketing

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Agata
Agata
5.0
24.05.2019
Plus za rzetelne i kompleksowe podejście do tematu marketingu bezpośredniego. Można im ufać.
Mariusz
Mariusz
5.0
24.03.2019
Bardzo rzetelni, pozytywnie oceniam ich pracę telemarketingową dla mojej firmy. Zważają na każdy szczegół i aspekt, widać ogromne doświadczenie. Na pewno będę kontynuował tę współpracę.