Kompleksowe wykończenia mieszkań i domów
Kompleksowe wykończenia mieszkań i domów, Pejot Paweł Jaworski, Kościan

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6981650656
REGON: 369404310
Rok założenia:
2018

O firmie

Pejot to firma z Kościana, w województwie wielkopolskim. Prowadzi ją Paweł Jaworski, który ma lata doświadczenia w branży remontowo-wykończeniowej. Zajmuje się zleceniami obejmującymi prace w domach, domach, biurach i lokalach usługowych.

Oferta

Jeśli szukają Państwo firmy zajmującej się remontami i pracami wykończeniowymi, to najlepszym wyborem jest Pejot. Od kilku lat firma odnawia i wyposaża wnętrza zapewniając przy tym indywidualne podejście do każdego zlecenia, w tym stosowanie wybranych przez zamawiającego materiałów i dotrzymywanie terminów. Prace wykonywane przez firmę obejmują kompleksowe odnawianie pomieszczeń, w tym wymianę instalacji elektrycznych i oświetlenia. Ponadto ekipa remontowa wykonuje podwieszane sufity, szpachluje ściany i kładzie podłogi z desek albo paneli. Może również się zająć układaniem płytek ściennych i podłogowych, np. w łazienkach, które kompleksowo odświeża. Nie tylko dba o glazurę, ale też podejmuje się białego montażu, czyli podłączania urządzeń sanitarnych. Montuje również zabudowy kuchenne i ścianki działowe, dzięki czemu możliwe jest zaadaptowanie wnętrz, np. poddaszy do nowych celów. Oferta przygotowana przez Pejot obejmuje również:
  • tynkowanie
  • zakładanie parapetów
  • tapetowanie
  • malowanie ścian
  • malowanie sufitów
  • wykonywanie posadzek
  • montaż stolarki drewnianej
Firma produkuje i montuje balustrady oraz schody. Buduje też wiaty i garaże.

Więcej informacji dotyczących firmy Pejot i wykonywanych usług można uzyskać pod podanym numerem telefonu albo po napisaniu maila.

Zakres działalności

Artykuły

Biały montaż – na czym polega i jakie jest jego zastosowanie?
Biały montaż – na czym polega i jakie jest jego zastosowanie?
Biały montaż jest coraz powszechniejszą metodą podłączania urządzeń sanitarnych. Jaki jest koszt takiej usługi?

Wideo

Kontakt

Kontakt Pejot Paweł Jaworski

Pejot Paweł Jaworski, Kościan

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie Pejot Paweł Jaworski

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Ewelina
Ewelina
5.0
19.01.2020
Kompleksowo wykończyli mój dom. Nie mam żadnych uwag, ale mogę za to pochwalić ekipę. Wywiązali się w 100% z zadania.
Maks
Maks
4.0
29.11.2019
Moim zdaniem Pejot to firma godna polecenia. Uważam tak, ponieważ remont mojego mieszkania wykonali terminowo, a wszystkie wyszczególnione w umowie zadania zrealizowali dokładnie tak, jak tego chciałem. Przykładem jest kuchnia, którą zażyczyłem sobie w stylu nowoczesnym. Pięknie wyglądają nowe meble z małymi, białymi kafelkami na ścianie.