przyjazna Meble - na zamówienie, pdesign. Świstek P., Toruń

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9561601747
REGON: 871168370
Rok założenia:
2013

O firmie

pdesign to firma, która jest prowadzona przez Piotra Świstka. Przedsiębiorstwo zlokalizowane w Toruniu działa na rynku nieprzerwanie od 2013 roku, świadcząc usług stolarskie na najwyższym poziomie.

Oferta

Naszą specjalnością jest tworzenie mebli, które będą przyjazne ludziom. Oferujemy wysokojakościowe wyroby z najlepszych materiałów i dodatków, dzięki czemu są niezwykle funkcjonalne i wytrzymałe. Mają też wysokie walory estetyczne. Zależnie od oczekiwań klientów, styl, w jakim wytwarzamy meble, nawiązuje do nowoczesnych wizji lub sprawdzonych, klasycznych rozwiązań.

W naszej ofercie znajduje się między innymi:
  • projektowanie mebli na wymiar,
  • projektowanie wnętrz,
  • produkcja mebli,
  • montaż.
Wykonamy dla Państwa wyjątkowe i niepowtarzalne mele do kuchni, do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego lub do gabinetu. Właściciele firm mogą zamówić w Pdesign meble biurowe, które będą spełniały normy oraz będą odpowiednio dopasowane do pomieszczenia.

Zawsze kierujemy się uwagami i wskazówkami Klientów, ponieważ Państwa zadowolenie z produktów jest dla nas najważniejsze. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Niezmiennie szukamy optymalnych i ergonomicznych rozwiązań. To, co wyróżnia nasze kuchnie to najwyższy poziom wykonania oraz trwałość.

Gwarantujemy terminowe wykonanie meli, stały kontakt podczas projektowania oraz profesjonalny montaż mebli, dzięki czemu będą mieli Państwo pewność, że wszytko zostało złożone dokładnie i solidnie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą pdesign z Torunia.

Artykuły

Na co należy zwrócić uwagę przy zamawianiu mebli na wymiar?
Na co należy zwrócić uwagę przy zamawianiu mebli na wymiar?
Sklepy meblowe oferują dziś wiele modeli mebli, ale czy znajdziesz tam idealne do swojego mieszkania? Sprawdź, kiedy zdecydować się na meble na wymiar.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt pdesign. Świstek P.

pdesign. Świstek P., Toruń

Opinie (2)

Opinie o firmie pdesign. Świstek P.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Sylwia
Sylwia
5.0
07.11.2019
Polecam serdecznie, bardzo starannie wykonane meble, widać dbałość o każdy, nawet najmniejszy element. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
Julka
Julka
5.0
28.09.2019
Wykonane przez nich meble są po prostu piękne. Wykonane z dbałością o detale, zgodnie z moimi sugestiami.