Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6791050338
REGON: 356844200
Rok założenia:
2006

O firmie

Siedziba firmy Pawoj-Bud zlokalizowana jest w Krakowie. Specjalizujemy się w usługach budowlanych. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od ponad dwudziestu lat, a dokładnie od 1993 roku. Mamy doświadczenie oraz kwalifikacje, które przekładają się na wysoką jakość usług. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Andrzej Wójcik.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Pawoj-Bud jest budowa domów pod klucz. Możemy Państwu zaproponować także usługi remontowe, w ramach których odświeżymy Państwa mieszkanie bądź nadamy mu nowego charakteru. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy wykończenie wnętrz. Jesteśmy także w stanie położyć tynk. Podejmiemy się wykonania elewacji oraz ociepleń.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem umożliwiającym nam sprawną realizację zleceń. Nasi pracownicy mają doświadczenie oraz kwalifikacje. Służymy fachowym doradztwem. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Pawoj-Bud Andrzej Wójcik

Pawoj-Bud Andrzej Wójcik, Kraków

Opinie (1)

Opinie o firmie Pawoj-Bud Andrzej Wójcik

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
13.12.2015
rzetelna i solidna firma budowlana z krakowa, solidnie i szybko wykonują wszystkie prace takie jak gładzie, tynki, układanie płytek i kafli oraz paneli podłogowych. dodatkowo pomagają w układaniu instalacji sanitarnych polecam //seba;