Profesjonalne remonty i kompleksowe wykończenia wnętrz
Profesjonalne remonty i kompleksowe wykończenia wnętrz, Pawoj-Bud Andrzej Wójcik, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6791050338
REGON: 356844200
Rok założenia:
2004

O firmie

Siedziba firmy Pawoj-Bud zlokalizowana jest w Krakowie. Specjalizujemy się w usługach budowlanych. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od ponad dwudziestu lat, a dokładnie od 1993 roku. Mamy doświadczenie oraz kwalifikacje, które przekładają się na wysoką jakość usług. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Andrzej Wójcik.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Pawoj-Bud jest budowa domów pod klucz. Możemy Państwu zaproponować także usługi remontowe, w ramach których odświeżymy Państwa mieszkanie bądź nadamy mu nowego charakteru. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy wykończenie wnętrz. Jesteśmy także w stanie położyć tynk. Podejmiemy się wykonania elewacji oraz ociepleń. Oferujemy także takie prace jak:
  • budowa domu od fundamentów
  • stawianie ścianek działowych
  • adaptacja poddaszy
  • kładzenie podłóg oraz płytek
  • montaż sprzętu AGD
  • malowanie ścian
  • tapetowanie ścian
Dysponujemy nowoczesnym sprzętem umożliwiającym nam sprawną realizację zleceń. Nasi pracownicy mają doświadczenie oraz kwalifikacje. Uważamy, że najlepszą wizytówką firmy jest wysoka jakość wykonywanych przez nią zleceń, dlatego stale poszerzamy swoje umiejętności i do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak aby każdy Klient był zadowolony z efektu końcowego. Nigdy nie stawiamy na półśrodki - cenimy sobie fachową i dokładną pracę. Służymy fachowym doradztwem w zakresie prac budowlanych, remontowych oraz odpowiedniego doboru materiałów. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Pawoj-Bud Andrzej Wójcik

Pawoj-Bud Andrzej Wójcik, Kraków

Opinie (1)

Opinie o firmie Pawoj-Bud Andrzej Wójcik

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
13.12.2015
rzetelna i solidna firma budowlana z krakowa, solidnie i szybko wykonują wszystkie prace takie jak gładzie, tynki, układanie płytek i kafli oraz paneli podłogowych. dodatkowo pomagają w układaniu instalacji sanitarnych polecam //seba;