Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6832005301
REGON: 121444743
Rok założenia:
2011

Polecane oferty

Fryzjerstwo tez może być sztuką - takie motto kieruje naszymi działaniami. W salonie fryzjerskim Pi...
Głównym profilem działalności naszego salonu jest szeroki zakres usług fryzjerskich i kosmetycznych...
W salonie Aida wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania oraz nowinki fryzjerskie. Do pielęgnacji oraz ...
Prowadzimy zakład fryzjerski, w którym zapewniamy szeroki zakres usług związanych z pielęgnacją i m...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 6832005301 została umieszczona firma: "Paweł Serkis Salon Fryzjersko-kosmetyczny "ATELIER"". Numer REGON przedsiębiorstwa to: 121444743.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Siercza w województwie małopolskim. Początek działalności firmy na rynku to 2011 rok. Kod pocztowy do korespondencji to: 32-020 Siercza. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 49.9705292711508N, 20.0404657577007E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: atelierserkis@wp.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Paweł Serkis Salon Fryzjersko-kosmetyczny "ATELIER"" to Salony fryzjerskie.

Fryzjerzy z kilkuletnią praktyką zapewnią wysoki standard usług fryzjerskich, a także pomogą dobrać odpowiednią koloryzację włosów do typu urody. Salon funkcjonuje opierając się o najlepszej klasy produkty fryzjerskie, jak również profesjonalne urządzenia, co gwarantuje satysfakcję Klientów z osiągniętych efektów.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa.

Kontakt

Kontakt Paweł Serkis Salon Fryzjersko-kosmetyczny "ATELIER"

Paweł Serkis Salon Fryzjersko-kosmetyczny "ATELIER", Siercza

Opinie (2)

Opinie o firmie Paweł Serkis Salon Fryzjersko-kosmetyczny "ATELIER"

Średnia ocen

3.0

Opinie użytkowników

psession p.
psession p.
5.0
19.10.2018
Najlepszy Fryzjer w Małopolsce !
monika ż.
monika ż.
1.0
20.07.2018
Miałam okazję korzystać z usług Pana Pawła Serkis i jestem załamana. Wiedza i umiejętności tragiczne. Certyfikaty jakie ten Pan posiada nie potwierdzają w najmniejszym stopniu jego umiejętności. Koloryzacja przeprowadzona niedokładnie, nikt nie pilnuje czasu koloryzacji (chyba, że sam klient), włosy są spalone, suche, cięcie tragiczne. Pan Paweł pracuje na akord. Można by było wybaczyć jego chamskie odzywki gdy zadaje mu się podstawowe pytania co do jego poczynać, gdyby za tym co robi szły fachowe umiejętności. A jest dno! Nigdy nie byłam u gorszego fryzjera i przestrzegam każdego kto się znajdzie w tym salonie. Jeśli moja opinia nie jest z jakiegoś powodu do końca dla Ciebie wiarygodna, to zwróć uwagę na to co tam się dzieje, jak długo trzymasz farbę na włosach? Jak jesteś obcięta? W jaki sposób wygląda dekoloryzacja? czy zadowala Cię poziom obsługi przez fryzjera, który więcej czasu rozmawia przez telefon niż zajmuje się klientkami? Tragedia.