Oferujemy różne okulary i oprawki
Oferujemy różne okulary i oprawki, Paweł Ryszkowski Zakład Optyczny Max - Q, Mstów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:30 - 16:30
Wt.
10:30 - 16:30
Śr.
10:30 - 16:30
Cz.
10:30 - 16:30
Pt.
10:00 - 16:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7491007296
REGON: 530622369
Rok założenia:
1993
Branża:

O firmie

Zakład Optyczny Max - Q znajduje się w Mstowie, w powiecie częstochowskim, na terenie województwa śląskiego. Działalność prowadzimy od 1993 roku. Zajmujemy się badaniem wzroku. Właścicielem jest Paweł Ryszkowski.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

O wzrok należy dbać w każdym wieku, dlatego tak ważne są systematyczne wizyty w zakładzie optycznym. Nasz zakład istnieje od 26 lat. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania, a także wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do osób w różnym wieku.

Zakres naszych obowiązków obejmuje wykonawstwo badań wzroku, naprawę okularów i dobór soczewek. Pomożemy wszystkim zainteresowanym wybrać możliwie najlepsze rozwiązania dla oczu. Wykonamy komputerowe badanie wzroku, by obiektywnie go ocenić i dobrać najkorzystniejszą opcję. Zdajemy sobie sprawę, że nieodpowiednie soczewki mogą znacznie pogorszyć widzenie.

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty asortyment okularów oraz modnych oprawek, a także profesjonalnych szkieł kontaktowych, w tym progresywnych i kolorowych. Dodatkowo możemy Państwu zaoferować liczne akcesoria, w tym etui i ściereczki do okularów.

Nasz asortyment obejmuje najmodniejsze kolekcje oraz produkty znanych i renomowanych marek. Dzięki doświadczeniu możemy zapewnić fachowy dobór okularów do kształtu twarzy klienta. Możemy zaoferować duży wybór okularów korekcyjnych oraz korekcyjnych przeciwsłonecznych. Prowadzimy również sprzedaż okularów ochronnych do komputera i progresywnych. Uzupełnienie oferty stanowią okulary przeciwsłoneczne z filtrem i okulary polaryzacyjne.

W zakładzie optycznym znajdują się specjalistyczne urządzenia medyczne, co pozwala nam na wykonanie dokładnych badań. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Zależy nam na Państwa zadowoleniu i zdrowiu.

Zapraszamy.

Artykuły

Czym charakteryzuje się astygmatyzm?
Czym charakteryzuje się astygmatyzm?
Musisz często korzystać w pracy z urządzeń elektronicznych i martwisz się stanem swoich oczu? Sprawdź, jaki jest charakter Twojej wady i zbadaj swój wzrok.

Wideo

Kontakt

Kontakt Paweł Ryszkowski Zakład Optyczny Max - Q

Paweł Ryszkowski Zakład Optyczny Max - Q, Mstów

Opinie (3)

Opinie o firmie Paweł Ryszkowski Zakład Optyczny Max - Q

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Urszula
Urszula
5.0
12.01.2020
Przychodzę tutaj systematycznie na badania wzroku. Polecam.
Dorota
Dorota
5.0
15.11.2019
Mają tu ogromny wybór soczewek i oprawek. Polecam.
Agata
Agata
5.0
18.09.2019
Jeden z lepszych zakładów optycznych w okolicy. Zawsze robię tutaj badanie wzroku. Polecam.