Zabezpiecz swoją działalność odpowiednią polisą
Zabezpiecz swoją działalność odpowiednią polisą , Paweł Krzak Firma Brokerska, Ostrów Wielkopolski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6220024916
REGON: 250483944
Rok założenia:
2014
Branża:

O firmie

Nazywam się Paweł Krzak i prowadzę Firmę Brokerską w Ostrowie Wielkopolskim. Działalność rozpocząłem w 1995 roku. Moim Klientom zapewniam doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego ubezpieczenia dla firm i nie tylko. Zapraszam.

Oferta

Towarzystwa ubezpieczeniowe i agencje oferują najróżniejsze ubezpieczenia dla firm, które nie zawsze są tak naprawdę przydatne. Rodzaj polisy, którą wykupujemy, powinien obejmować ryzyko związane z prowadzeniem konkretnej działalności w danej branży. Często podpisanie umowy z ubezpieczycielem nie zapewnia nam odpowiedniej ochrony finansowej. Broker ubezpieczeniowy to osoba, która działa tylko i wyłączanie w interesie Klienta. Nie jest związany z żadną firmą, czy agencją. Oferuje doradztwo oraz pomoc w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia. Tą tematyką interesuję się już od 1995 roku. Przez dwa lata uczęszczałem na studia dzienne w zakresie ubezpieczeń gospodarczych w Katedrze Ubezpieczeń Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. W 1998 roku zdałem egzamin brokerski w Warszawie. Byłem także prezesem spółki brokerskiej, jednak zdecydowałem się na samodzielne prowadzenie działalności. W ten sposób mam możliwość ustalać własne zasady, które pozwalają mi zaoferować Klientom jak najlepsze oferty ubezpieczeniowe.

Moim zadaniem jest zweryfikowanie możliwych wypadków i sytuacji kryzysowych, które mogą pojawić się podczas prowadzenia biznesu przez Klienta. Dzięki szczegółowej analizie mogę dobrać polisę, która będzie pokrywała jak najwięcej możliwych strat. Zawsze staram się zapewnić ochronę ubezpieczeniową dopasowaną do Państwa potrzeb. Mam dostęp do aktualnych ofert ubezpieczeniowych na rynku. Właściciele firm mogą zaopatrzyć się w:
  • ubezpieczenie maszyn i urządzeń,
  • ubezpieczenie OC,
  • ubezpieczenie floty pojazdów,
  • ubezpieczenie dla pracowników,
  • ubezpieczenie majątku.
Zupełnie inną ofertę przedstawiam dla osób, które prowadzą aptekę, zakład fryzjerski, sklep, siłownię, czy firmę remontową. Polisy są zawsze dostosowane do charakteru branży.

Zapraszam do kontaktu z Firmą Brokerską z Ostrowa Wielkopolskiego.

Artykuły

Charakterystyka ubezpieczeń komunikacyjnych
Charakterystyka ubezpieczeń komunikacyjnych
Czym są ubezpieczenia komunikacyjne? Jakie wyróżniamy ubezpieczenia komunikacyjne? Gdzie możemy wykupić ubezpieczenia komunikacyjne? Dowiedz się w artykule.
Dlaczego warto zainwestować w polisę na życie?
Dlaczego warto zainwestować w polisę na życie?
Polisa na życie jest zabezpieczeniem na wypadek, gdyby stało się nam coś złego. Jeśli ubezpieczony jest głównym żywicielem rodziny, to jest to bardzo dobry krok

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Paweł Krzak Firma Brokerska

Paweł Krzak Firma Brokerska, Ostrów Wielkopolski

Opinie (10)

Opinie o firmie Paweł Krzak Firma Brokerska

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Otylia
Otylia
5.0
20.05.2021
Świetny broker, który zna się na ofertach ubezpieczeniowych. Moje pojazdy mają teraz ochronę finansową. Polecam Pana Krzaka do pomocy w wyborze polisy.
Jacek Czarny
Jacek Czarny
5.0
08.03.2021
Bardzo w porządku człowiek, który rozumie sytuację Klienta i robi wszystko, aby mu pomóc. W zakresie ubezpieczeń wybrał dla mnie ubezpieczenie, które nie kosztuje dużo, ale obejmuje wiele sytuacji kryzysowych.
Wiktor
Wiktor
5.0
15.01.2021
Duża wiedza i doświadczenie brokera pozwoliło bardzo szybko załatwić umowę i wszelkie formalności. Na taką obsługę liczyłem.
Michalina
Michalina
5.0
17.11.2020
Dzięki spotkaniu udało nam się ustalić ubezpieczenie, które zabezpieczy całe moje mienie oraz sprzęt. Serdecznie polecam Pana Pawła Krzaka. Jest to kompetentny broker.
M.Karolak
M.Karolak
5.0
26.09.2020
Okazało się, że poprzednie ubezpieczenie, które kupiłem, w ogóle nie dawało mi gwarancji ochrony finansowej. Bardzo się cieszę, że spotkałem się z Panem Pawłem, ponieważ pomógł mi wybrać ubezpieczenie, które faktycznie będzie mnie chronić.
Luiza
Luiza
4.0
11.07.2020
Z pewnością warto jest doradzić się u tego Pana. Dokładnie zna rynek i oferty ubezpieczeniowe dla firm. Pomógł mi zauważyć wiele zagrożeń związanych z prowadzeniem firmy w mojej branży i razem wybraliśmy świetną polisę.
Bernadeta
Bernadeta
4.0
12.05.2020
Broker ma masę kontaktów z różnymi ubezpieczycielami i dostęp do najnowszych ofert. Razem wybraliśmy konkretną polisę dla mojej firmy. Polecam.
Jasiek
Jasiek
5.0
03.03.2020
Prowadzę firmę budowlaną i mam masę sprzętów budowlanych. Broker dobrał dla mnie ubezpieczenie, które ochroni mnie finansowo w przypadku kradzieży, czy poważnych awarii. Uważam, że każdy posiadacz drogiego sprzętu powinien się ubezpieczyć. Do pomocy polecam tego właśnie brokera.
Paulina
Paulina
5.0
29.01.2020
Jestem zadowolona ze wspólnej współpracy. Ubezpieczenie obejmuje najważniejsze dla mnie rzeczy. Dzięki brokerowi mogłam uzyskać ofertę dostosowaną dokładnie do moich potrzeb.
Cezary
Cezary
5.0
28.11.2019
Polecam tego brokera. Prowadzę jednoosobową działalność i zastanawiałem się nad porządnym ubezpieczeniem. Nie miałem pojęcia, jak wiele jest czynników, które należy wziąć pod uwagę podczas wybierania polisy. Pan Paweł Krzak doradził mi we wszystkim i wyjaśnił warunki umowy.