Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5213900196
REGON: 386422354
KRS: 0000848357
Rok założenia:
2020
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Usługi budowlane, Pavliv Projekt sp. z o.o., Warszawa Pavliv Projekt w Warszawie to firma zapewniająca solidną realizację prac remontowych i budowlanych. Jej pracownicy to fachowcy specjalizujący się w różnych dziedzinach budownictwa. Nieustannie szkolimy swój zespół, aby być na bieżąco z wszelkimi branżowymi nowościami.


Oferta

Budowa domu nie jest łatwym procesem. Na jego sprawną realizację ma przede wszystkim wpływ odpowiedniej firmy budowlanej. Pavliv Projekt to firma, która kompleksowo przeprowadzi Państwa przez cały proces, zapewniając terminową oraz staranną realizację zleconych prac.

Jakie usługi budowlane świadczy firma Pavliv Projekt na terenie Warszawy i okolic?

Firma świadczy takie usługi, jak między innymi:
  • generalne wykonawstwo robót inwestycyjnych,
  • budowa domów mieszkalnych jednorodzinnych ,wielorodzinnych oraz rezydencji,
  • budowa obiektów biurowych, usługowych i magazynowych,
  • budowa obiektów użyteczności publicznej,
  • remonty bieżące oraz remonty kapitalne budynków.
Inwestorom oferuje budowę domów w stanie surowym lub budowę domów pod klucz, gotowych do zamieszkania. Zapewnia fachową realizację prac na każdym etapie współpracy. Służy pomocą w wyborze optymalnych rozwiązań technicznych.

Wykończenia pod klucz − jakie prace realizuje firma Pavliv Projekt?

Firma realizuje rozmaite prace wykończeniowe. Wykańczając Państwa domy oraz mieszkania, wykonuje prace, takie jak między innymi:
  • gładzie maszynowe,
  • malowanie,
  • kafelkowanie,
  • prace murarskie,
  • stawianie ścianek działowych.
Firma zatrudnia doświadczonych murarzy, którzy umiejętnie dobierają odpowiednią zaprawę oraz starannie układają cegły, bloczki oraz pustaki. Zawsze dokłada wszelkich starań, by efekt końcowy realizowanych prac, w pełni odpowiadał wizji przedstawionej przez klienta. Prace realizuje z dbałością o najmniejsze detale, tworząc funkcjonalne i estetyczne wnętrza.

Co oferuje firma w ramach budownictwa przemysłowego?

W ramach budownictwa przemysłowego firma oferuje Państwu fachową pomoc w budowie hal przemysłowych. Dostarcza sprawdzone rozwiązania, których efektem są nowoczesne konstrukcje, spełniające indywidualne wymagania klientów. Gwarantuje najwyższą jakość wykonania.


Kontakt

Kontakt Pavliv Projekt sp. z o.o.

Pavliv Projekt sp. z o.o., Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Pavliv Projekt sp. z o.o.