Pozyskiwanie pracowników z Azji
Pozyskiwanie pracowników z Azji, Patrycja Michalak Legal Worker legalizacja pracowników, Zawidów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6152073522
Rok założenia:
2024

O firmie

Firma Patrycja Michalak Legal Worker legalizacja pracowników znajduje się w miejscowości Zawidów w województwie dolnośląskim. Od 2024 roku świadczymy usługi z zakresu doradztwa gospodarczego.

Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Państwo zdecydują się na nawiązanie z nami współpracy!

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Państwu tak szybko, jak to możliwe!

Oferta

Zapewniamy wsparcie prawne dla firm, które zatrudniają lub chcą pozyskać pracowników z Azji. Oferujemy doradztwo w procesie legalizacji pracy obcokrajowców oraz konsultacje HR w sprawach zatrudniania cudzoziemców. Nasze usługi obejmują także pomoc w pozyskiwaniu kwalifikowanej siły roboczej spoza UE, w tym przy procesach migracyjnych dla pracowników z:
  • Chin,
  • Indii,
  • Bangladeszu,
  • Pakistanu,
  • Tajlandii,
  • innych krajów Azji.
Dla firm rekrutujących pracowników z Azji dostarczamy usługi prawne, w tym procedury legalizacyjne oraz dokumentację niezbędną do zatrudnienia cudzoziemców. Jako doradcy w zakresie zatrudniania cudzoziemców, oferujemy wsparcie HR oraz konsultacje w sprawach migracyjnych i legalizacyjnych.

Wspieramy również firmy sektora usług w pozyskiwaniu wiz biznesowych dla pracowników z Azji. Nasze wsparcie to także pomoc w zaaklimatyzowaniu się w Polsce osób z zagranicy. Obejmuje ona nie tylko dokonanie formalności, ale też pomoc w znalezieniu miejsca zamieszkania.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Legal Worker.

Kontakt

Kontakt Patrycja Michalak Legal Worker legalizacja pracowników

Patrycja Michalak Legal Worker legalizacja pracowników, Zawidów

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Patrycja Michalak Legal Worker legalizacja pracowników


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.