Diagnostyka komputerowa pojazdu
Diagnostyka komputerowa pojazdu, Paszko Radosław Mechanika pojazdowa, Białystok

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9660846564
Rok założenia:
2007

O firmie

Nasza firma powstała w 2007 roku. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się Białymstoku. Właścicielem jest Radosław Paszko.

Oferta

Prowadzimy warsztat samochodowy. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu mechaniki pojazdowej. Nasza oferta zawiera naprawę silników oraz regenerację przekładni kierowniczych. Zajmujemy się również diagnostyką komputerową. Ponadto, naprawiamy układy zasilania Diesla.

Firma Radosława Paszki zajmuje się też:
  • naprawą zawieszenia
  • naprawą sprzęgła
  • naprawą układów hamulcowych
  • przeglądami klimatyzacji
  • napełnianiem klimatyzacji
  • odgrzybianiem klimatyzacji
  • ustawianiem geometrii i zbieżności
  • wymianą filtrów
Wykonujemy regeneracje tylnych belek skrętnych Citroen i Peugeot. Oprócz tego, nasza oferta zawiera dynamiczną wymianę oleju w automatycznej skrzyni biegów. Ponadto, naprawiamy rozrządy i wykręcamy urwane świece.

Obsługujemy samochody osobowe oraz dostawcze. Zajmujemy się autami produkcji zachodniej i japońskiej wszystkich marek. Jesteśmy autoryzowanym punktem wymiany oleju Castrol.

Serdecznie zapraszamy.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Artykuły

Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
Dobry mechanik samochodowy oferuje dynamiczną wymianę oleju w automatycznej skrzyni biegów. Ta metoda pozwala na całkowitą wymianę oleju w skrzyni biegów.

Wideo

Kontakt

Kontakt Paszko Radosław Mechanika pojazdowa

Paszko Radosław Mechanika pojazdowa, Białystok

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Paszko Radosław Mechanika pojazdowa

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Alfred
Alfred
5.0
24.09.2019
Skorzystałem z usługi odgrzybiania klimatyzacji. Wyszło bardzo dobrze. Usługa okazała się jak najbardziej skuteczna, a cena była w porządku. Polecam
Maurycy
Maurycy
5.0
31.07.2019
Kilka samochodów już tam naprawiałem. Za każdym razem otrzymywałem profesjonalną obsługę i naprawy na najwyższym poziomie. Można powiedzieć, że to mój sprawdzony warsztat samochodowy.
Robek
Robek
5.0
22.05.2019
Chciałbym pochwalić pracowników tego warsztatu samochodowego. Od razu widać, że to prawdziwi fachowcy. Dysponują szeroką wiedzą i potrafią z niej korzystać. Zazdroszczę fachowców takiej klasy!
Patryk
Patryk
5.0
16.03.2019
Bardzo dobrze znam ten warsztat samochodowy. Pierwszy raz korzystałem z ich usług już gdzieś około 2010 roku. Minęło wiele od tego czasu, a ja jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem. Myślę, że to mówi samo za siebie.