Usługi elektryczne wykonujemy rzetelnie
Usługi elektryczne wykonujemy rzetelnie, Pasko Artur. Instalatorstwo Elektryczne, Międzyrzec Podlaski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5381208012
REGON: 030216633
Rok założenia:
2008

O firmie

Nazywam się Artur Pasko i od 1998 roku prowadzę firmę, która zajmuje się instalatorstwem elektrycznym. Siedziba zlokalizowana jest w Międzyrzecu Podlaskim, na terenie województwa lubelskiego. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług elektroenergetycznych.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest wykonawstwo prac elektrycznych. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Z naszych usług najczęściej korzystają osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa.

Zakres naszych usług obejmuje:
  • montaż instalacji elektrycznych,
  • wykonawstwo instalacji elektrycznych,
  • pomiary instalacji elektrycznej,
  • serwisowanie instalacji elektrycznych,
  • montaż przemysłowych instalacji elektrycznych.
W pracy korzystamy z nowoczesnych urządzeń, które umożliwiają nam wielozadaniowość. Wszelkie instalacje wykonujemy według wcześniej przygotowanego i potwierdzonego przez klienta projektu.

Zatrudniani przez nas pracownicy to elektrycy z doświadczeniem. Umiejętności i wiedzę potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Specjalizujemy się też w serwisowaniu instalacji elektrycznych. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Kontakt

Kontakt Pasko Artur. Instalatorstwo Elektryczne

Pasko Artur. Instalatorstwo Elektryczne, Międzyrzec Podlaski

Opinie (0)

Opinie o firmie Pasko Artur. Instalatorstwo Elektryczne