Wykonujemy prace budowlane i rozbiórkowe
Wykonujemy prace budowlane i rozbiórkowe, Partnerhr Sp.z o.o budowlanka, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9671421704
REGON: 38093501200000
KRS: 0000743278
Rok założenia:
2018

O firmie

Firma budowlana Kosakowski & Iwanow Sp. z o.o. znajduje się w Bydgoszczy. Działalność rozpoczęliśmy w 2018 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług budowlanych.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług budowlanych. Posiadamy doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zleceń. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i właściciele firm.

Oferujemy usługi budowlane, budowę domów jednorodzinnych, remontowanie wnętrz, remontowanie domów, remontowanie mieszkań, wykańczanie wnętrz, przeprowadzanie prac rozbiórkowych, prace murarskie, usługi dekarskie, a także montaż elewacji.

Podejmujemy zlecenia zarówno kompleksowych jak i drobnych remontów wnętrz mieszań, domów i lokalów użytkowych. Ponadto ocieplamy poddasza i wykańczamy wnętrza pod klucz. Podejmujemy się też adaptacji poddaszy i innych wnętrz, dzięki czemu mogą Państwo zyskać dodatkową przestrzeń w pomieszczeniu.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Na życzenie klientów podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań. Chętnie podpowiemy też przy aranżacji danego wnętrza. Staramy się, by nasze rozwiązania były nie tylko ponadczasowe, ale i funkcjonalne. Podczas przeprowadzanych prac korzystamy z wysokiej jakości materiałów budowlanych, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów.

Działamy również w branży agencji pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej. W tym zakresie zapewniamy rekrutację pracowników z Ukrainy, a także wspieramy polskich i zagranicznych partnerów biznesowych.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Kosakowski & Iwanow w Bydgoszczy.

Artykuły

Etapy budowy domu jednorodzinnego
Etapy budowy domu jednorodzinnego
Budowa domu jednorodzinnego składa się z sześciu głównych etapów. Wpływają na to zarówno kwestie formalne, jak i standardowe wymogi, jakie musi spełniać dom.

Wideo

Kontakt

Kontakt Partnerhr Sp.z o.o budowlanka

Partnerhr Sp.z o.o budowlanka, Bydgoszcz

Opinie (2)

Opinie o firmie Partnerhr Sp.z o.o budowlanka

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Miłosz
Miłosz
5.0
12.09.2019
Jestem bardzo zadowolony z jakości prac, jakie wykonała firma Kosakowski & Iwanow. Widać, że znają się na tym co robią. Polecam.
Dagmara
Dagmara
5.0
26.07.2019
Jedna z lepszych firm, która zajmuje się pracami budowlanymi. Wszystko poszło zgodnie z planem. Polecam.