Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6342926933
REGON: 36983743300000
Branża:

O firmie

Prowadzimy firmę Partner 2000. Jedno z naszych biur handlowych znajduje się w Krakowie. Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie urządzeń drukujących oraz dostarczaniu materiałów eksploatacyjnych.

Oferta

Szukacie niezawodnych urządzeń do drukowania? Znajdziecie je w ofercie Partner 2000 w Krakowie. Prowadzimy sprzedaż drukarek laserowych, atramentowych, termicznych i igłowych. Oferujemy też koparki, urządzenia wielkoformatowe, faksy, plotery oraz atramentowe i laserowe urządzenia wielofunkcyjne.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć materiałów eksploatacyjnych. Proponujemy taśmy i folie drukujące, bębny i tonery do kopiarek i drukarek laserowych oraz tusze i głowice do drukarek atramentowych i ploterów. Ponadto sprzedajemy akcesoria: papier w rolkach, papier w ryzach, zasilacze i baterie.

Nasza oferta to nie tylko sprzedaż, ale także serwis drukarek, faksów, urządzeń wielofunkcyjnych i kopiarek. Wykonujemy naprawy bieżące i konserwacje oraz wymieniamy zużyte podzespoły. Prowadzimy też serwis notebooków.

Nasz skup przyjmuje zużyte tusze i tonery. Odbiór potwierdzamy poprzez wystawienie KPO.

Kontakt

Kontakt Partner 2000 Sp. z o.o.

Partner 2000 Sp. z o.o., Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Partner 2000 Sp. z o.o.