Z nami przeniesiesz się we wspaniały świat dinozaurów
Z nami przeniesiesz się we wspaniały świat dinozaurów, Park Dinozaurów, Nowiny Wielkie

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
10:00 - 19:00
Nd.
10:00 - 19:00
Dane rejestrowe:
NIP: 5990106041
REGON: 210058770
Rok założenia:
2002

O firmie

Nasz Park Dinozaurów znajduje się w Nowinach Wielkich, w powiecie gorzowskim, w województwie lubuskim. Pobyt u nas z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem i dostarczy wszystkim wielu wrażeń. Zapewniamy moc atrakcji oraz umożliwiamy zwiedzania parku z przewodnikiem.

Oferta

Do naszego parku zapraszamy rodziny z dziećmi, a także wycieczki szkolne i przedszkolne. Zachęcamy do odwiedzenia leśnej ścieżki edukacyjnej otoczonej pięknym lasem i nieskażoną przyrodą. Na ścieżce można podziwiać naturalnej wielkości modele prehistorycznych gadów, którą wzbudzą ciekawość w każdym gościu, a także:
  • pierwsze ssaki
  • pierwsze płazy
  • ogromne ważki
Wycieczka zapewnia wiele emocji, a nasz przewodnik przekazuje interesujące informacje na temat tego, jak rozwijało się życie na Ziemi. Zimą zapraszamy przedszkola, szkoły i rodziny na spotkanie ze Św. Mikołajem i Śnieżynką. Dla najmłodszych przygotowujemy specjalną szopkę oraz ciekawe świąteczne zajęcia plastyczne. W naszym muzeum znajdują się skamieliny oraz inne minerały. Można tu podziwiać ok. 500 wyjątkowych eksponatów.

Zapraszamy do odpoczynku nad malowniczym oczkiem wodnym, w którym pływają niezwykłe ryby, w tym karpie koi. Zrelaksować można się również pod starym dębem, który jest pięknym pomnikiem przyrody liczącym 700 lat. Dla dzieci proponujemy niesamowity plac zabaw z ogromną piaskownicą oraz Dino-Club, czyli salę multimedialną, w której prowadzimy zajęcia edukacyjne oraz wyświetlamy filmy.Szczególnie polecamy zwiedzanie naszego parku w okresie jesienno-zimowym, ponieważ po zmroku oświetlona ścieżka oraz podświetlone modele prehistorycznych dinozaurów dostarczą niezwykłych wrażeń. Nie ma nic lepszego niż połączenie dobrej zabawy z możliwością dowiedzenia się czegoś ciekawego. My umożliwiamy to Państwu w atrakcyjnej ofercie cenowej. Każde dziecko czy dorosły na pewno miło spędzi u nas czas. Jeśli nie mają Państwo pomysłu na wyjazd z rodziną, zapraszamy do naszego niezwykłego parku pełnego atrakcji i przygód. Tu nikt nie będzie się nudził.

Więcej informacji oraz galerię zdjęć znajdziecie Państwo na prowadzonej przez nas stronie internetowej.

Wideo

Więcej informacji

  • Cennik parku dinozaurów zobacz
  • Godziny otwarcia parku dinozaurów zobacz
  • Leśna ścieżka edukacyjna - zdjęcia zobacz
  • Oferta grupowa zobacz

Kontakt

Kontakt Park Dinozaurów

Park Dinozaurów, Nowiny Wielkie

Opinie (1)

Opinie o firmie Park Dinozaurów

Średnia ocen

5,0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
02.02.2013
Idealne miejsce na spędzenie czasu z rodziną. Dzieciaki będą się bawiły tam na pewno bardzo dobrze. Modele dinozaurów są naprawdę niesamowite i sprawiają wrażenie jakby zaraz miały się obudzić ;) Moje dzieci wspominają weekend spędzony w Parku Dinozaurów bardzo dobrze. Polecam.