Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 6221797856
REGON: 250629158
Rok założenia:
1996
Branża:

O firmie

"Państwowa Straż Pożarna. Komenda Powiatowa" w miejscowości Ostrów Wielkopolski realizuje zadania związane z utrzymaniem porządku publicznego oraz zapewnieniem bezpieczeństwa mieszkańcom. W porównaniu do Policji, dysponuje ograniczonymi uprawnieniami, z tego też powodu ściśle współpracuje z przedstawicielami Policji w sytuacjach związanych z bezpośrednim zagrożeniem dla zdrowia i życia ludzkiego. Realizując swoje działania wynikające z charakteru służby, współdziała z różnymi innymi organizacjami, w szczególności z jednostkami ratownictwa medycznego.

"Państwowa Straż Pożarna. Komenda Powiatowa" posiada swoją siedzibę w miejscowości Ostrów Wielkopolski w województwie wielkopolskim. Siedziba znajduje się pod adresem: Stefana Batorego 21. Kod pocztowy do korespondencji to: 63-400 Ostrów Wielkopolski. "Państwowa Straż Pożarna. Komenda Powiatowa" znajduje się w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod Numerem Identyfikacji Podatkowej NIP: (numer NIP). Numer identyfikacyjny REGON to: 250629158.

Kontakt telefoniczny z naszą instytucją możliwy jest pod numerem 62 332 42 90. Kontakt mailowy możliwy jest pod adresem: kppspostrow@psp.wlkp.pl.

Kontakt

Kontakt Państwowa Straż Pożarna. Komenda Powiatowa

Państwowa Straż Pożarna. Komenda Powiatowa, Ostrów Wielkopolski

Opinie (0)

Opinie o firmie Państwowa Straż Pożarna. Komenda Powiatowa