Wyjątkowe szklane dekoracje
Wyjątkowe szklane dekoracje, Pan Szklarz Aranżacje Szklane, Bielany Wrocławskie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8942411807
REGON: 006008557
Dodatkowe kontakty:

71 332 32 50

602 420 603

666 399 770

Rok założenia:
1990

O firmie

Pan Szklarz to firma zajmująca się usługami szklarskimi. Jej siedziba znajduje się w Bielanach Wrocławskich, a właścicielem od założenia w 1989 roku jest Zbigniew Buczkowski. Przedsiębiorstwo wykonuje usługi na rzecz osób fizycznych, banków, sklepów, galerii handlowych i innych podmiotów zainteresowanych szkłem najwyższej jakości.

Oferta

Szkło to materiał, który w rękach wprawnych rzemieślników z firmy Pan Szklarz może się zamienić w wyjątkowe dekoracje lub użytkowe konstrukcje do nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Zakład z niemal 30 letnim doświadczeniem produkuje rozwiązania idealnie dopasowane do mieszkań, domów i obiektów użytkowych. Szkło jest przez firmę cięte, gięte, nawiercane oraz piaskowane. Szklarze mogą je również zespolić, zalaminować lub nadać mu zwiększonej odporności w procesie hartowania. Przedsiębiorstwo używa również podczas pracy specjalnych odmian szkła odpornych na ogień, chroniących przed dźwiękami i włamaniami oraz zatrzymujących promienie słoneczne. Szkło jest używane do produkcji mebli, np. stolików oraz takich elementów wykończeniowych jak:
  • lustra na wymiar
  • drzwi szklane
  • balustrady szklane
  • kabiny prysznicowe na wymiar
  • podłogi szklane
  • schody szklane
  • daszki szklane
  • parawany prysznicowe
  • szklane zasłony na grzejniki
  • zabudowy szklane
Ponadto w zakładzie wytwarzane są szklane zabudowy do kuchni oraz dekoracyjne panele znajdujące zastosowanie w różnych miejscach. Inną, również dekoracyjną odmianą szkła jest szkło lodowe.

Poza produkcją elementów szklanych na zamówienie firma Pan Szklarz pełni rolę pogotowia szklarskiego. Jest w stanie reagować przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Firma szkli witryny sklepowe i okna na różnych, nawet dużych wysokościach. Przy montażu większych powierzchni szklanych, np. ścianek działowych i drzwi używane są metalowe okucia.

Więcej informacji dotyczących firmy Pan Szklarz oraz dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zamówienia znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Pan Szklarz Aranżacje Szklane

Pan Szklarz Aranżacje Szklane, Bielany Wrocławskie

Opinie (1)

Opinie o firmie Pan Szklarz Aranżacje Szklane

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Joanna Biernacka
Joanna Biernacka
5.0
28.08.2018
Świetna firma, fachowa obsługa i termin bardzo szybki. Od pomiaru do montażu luster minał tylko 1 dzien!