Gazowy sprzęt turystyczny
Gazowy sprzęt turystyczny, Pamir 1, Łódź

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7262109842
REGON: 100289109
Rok założenia:
2007

O firmie

Prężnie rozwijająca się firma Pamir 1 mieści się w Łodzi. Właścicielką przedsiębiorstwa jest Agnieszka Pawęda. Działamy na rynku od 1985 roku, w związku z czym posiadamy stabilną pozycję na rynku. Zapewniamy pełen profesjonalizm.

Oferta

Zajmujemy się produkcją najwyższej jakości produktów gazowniczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, które pozwala nam na wykonanie wszelkich prac na najwyższym poziomie. Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do Klientów hurtowych.

W asortymencie firmy znajdą Państwo takie produkty jak:
  • lampki,
  • promienniki,
  • kuchenki turystyczne.
Nasza działalność skupia się na sprzedaży najwyższej jakości turystycznych kuchenek jednopalnikowych gazowych z opcją wymiany butli gazowej oraz kuchenek dwupalnikowych z opcją wymiany butli gazowej. Oferujemy Klientom gazowy promiennik turystyczny również z opcją wymiany butli gazowej. Ponadto polecamy lampkę turystyczną o dużej mocy.

Są to produkty działające przy użyciu gazu propan-butan. Szczególnie polecamy praktyczne kuchenki przenośne wraz z butlami. U nas znajdą Państwo też palniki turystyczne zarówno z wymienialnymi butlami z gazem, jak i kuchenki jednorazowe.

Zapewniamy, że nasze produkty spełniają wymagane normy bezpieczeństwa. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, gdyż zależy nam na Państwa maksymalnej satysfakcji. Oferujemy atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Pamir w Łodzi.

Kontakt

Kontakt Pamir 1

Pamir 1, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Pamir 1