przyjazna Spawalnictwo - usługi, P.U.H Weldmag Antoni Zacharjasiewicz, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8821221344
REGON: 891127673
Rok założenia:
2009

O firmie

Weldmag to zakład spawalniczy, który prowadzi jest Antoni Zacharjasiewicz. Zajmujemy się spawaniem konstrukcji metalowych i naprawą rurociągów. Działamy w branży od 2009 roku, a nasza siedziba znajduje się w Warszawie.

Oferta

Tworzymy solidne i estetyczne konstrukcje na indywidualne zamówienie ze stali nierdzewnej, stali czarnej, aluminium oraz żeliwa. Dysponujemy narzędziami, które pozwalają nam na wykonanie prac według wytycznych klienta lub dostarczonego projektu. Podejmujemy się nawet wymagających zleceń, a nasi spawacze posiadają odpowiednie uprawnienia do wykonywania tego typu prac.

Oferujemy między innymi:
  • spawanie rur i rurociągów,
  • spawanie zbrojeń,
  • tworzenie zadaszeń tarasów,
  • produkcję mebli,
  • tworzenie elementów dekoracyjnych.
Prace w większości wykonujemy we własnym zakładzie, ale w szczególnych sytuacjach dojeżdżamy też do klienta. Działamy również jako pogotowie spawalnicze - w przypadku nagłych awarii zapewniamy całodobową pomoc z szybkim dojazdem pod wskazany adres.

Uzupełnieniem naszej oferty jest czyszczenie wyrobów ze stali nierdzewnej. Przy okazji usuwamy ślady korozji, a także zabezpieczamy powierzchnię przed dalszym niszczeniem.

Zapraszamy klientów prywatnych i firmy do nawiązania współpracy z zakładem Weldmag.

Kontakt

Kontakt P.U.H Weldmag Antoni Zacharjasiewicz

P.U.H Weldmag Antoni Zacharjasiewicz, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie P.U.H Weldmag Antoni Zacharjasiewicz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.