Drapaki dla kotów i karuzele dla gryzoni
Drapaki dla kotów i karuzele dla gryzoni, P.P.U.H. Juris Mirosława Walczak. Juris Mirosława Walczak, Pabianice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7311350384
REGON: 101695076
Rok założenia:
2013

O firmie

Juris to firma rodzinna, której początki działalności datują się na 1988 rok. Produkujemy akcesoria dla zwierząt futerkowych, w tym gryzoni, psów i kotów. Nasza siedziba mieści się w Szczecinie. Firmą zarządza Mirosława Walczak.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

W firmie Juris zaczynaliśmy od usług związanych z branżą tekstylną, jednak już latem 1991 roku rozpoczęliśmy produkcję elementów wyposażenia klatek dla gryzoni hodowlanych. Pierwszym naszym produktem w tej dziedzinie była karuzela dla chomika, lecz bardzo szybko zaczęliśmy rozszerzać asortyment chcąc zapewnić jak największy wybór pod względem wzorów, kolorów, czy wykonania. Szybko tez zdobyliśmy umiejętności, które pozwoliły nam usprawnić technologię produkcji oraz ulepszyć końcowy produkt.

Wierzymy w to, że nowoczesna firma to firma, która stawia na ciągły rozwój oraz uważnie śledzi postępującą technologię. I tak właśnie staramy się działać. Stosujemy coraz lepsze materiały, wdrażamy wszelkie innowacje, uruchamiamy nowoczesne maszyny i oprzyrządowanie, a co równie ważne zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników.

Obecnie produkujemy kilkanaście modeli karuzel dla gryzoni hodowlanych, zróżnicowanych pod względem wielkości, czy szczegółów konstrukcyjnych.

Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo takie produkty jak:
  • chodziki w różnych kolorach,
  • zgrzebła dla psa,
  • doniczki akwarystyczne w trzech wielkościach,
  • drapaki dla kotów produkowane w wielu typach i wielkościach.
Drapaki zapewniają zwierzakom nie tylko miejsce do drapania, ale także w przypadku bardziej rozbudowanych modeli przestrzeń do spania, odpoczynku, czy zabawy. Nasz asortyment jest również bardzo zróżnicowany dzięki czemu nadaje się dla psów różnej rasy, niezależnie od długości sierści. Posiadamy też szczotki dla innych zwierząt futerkowych oraz specjalne rękawice do czesania i zdejmowania liniejącego włosia.

Nasz asortyment cały czas się powiększa, dzięki czemu ciągle pozyskujemy nowych klientów. Obecnie jesteśmy czołowym w Polsce producentem karuzel dla chomików, czy innych gryzoni, a także skutecznie współpracujemy z największymi hurtowniami z branży zoologicznej nie tylko w Polsce, lecz również w Czechach, na Słowacji, czy Litwie. Działamy również na Ukrainie, Białorusi, Łotwie, Estonii i innych krajach również Unii Europejskiej.

Zawsze dbamy o dobrą i właściwą współpracę z Klientem. Na miejscu czeka na Państwa miła i kompetentna obsługa. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące oferty.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Juris ze Szczecina.

Artykuły

Zadbaj o swojego pupila! Drapaki dla kotów i akcesoria dla gryzoni
Zadbaj o swojego pupila! Drapaki dla kotów i akcesoria dla gryzoni
Zastanawiasz się, jaki rodzaj drapaka wybrać dla swojego kota? A może jesteś miłośnikiem gryzoni i szukasz idealnej karuzeli do ich klatki? Dobrze trafiłeś.

Wideo

Kontakt

Kontakt P.P.U.H. Juris Mirosława Walczak. Juris Mirosława Walczak

P.P.U.H. Juris Mirosława Walczak. Juris Mirosława Walczak, Pabianice

Opinie (5)

Opinie o firmie P.P.U.H. Juris Mirosława Walczak. Juris Mirosława Walczak

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ewelina
Ewelina
5.0
01.05.2019
Produkty starannie wykonane, wysokiej jakości i w dodatku atrakcyjne ceny. Polecam!
Beata
Beata
5.0
03.03.2019
Kupiłam u nich kuwetę dla kota. Jest duża i mieści dużo żwirku. Polecam!
Ula
Ula
5.0
14.01.2019
Szukałam drapaka dla kota, który będzie zarówno leżanką. Znalazłam go w Juris. Drapak jest świetny. Mój Maniek uwielbia się tam wylegiwać.
Patrycja
Patrycja
5.0
17.11.2018
Warto skorzystać bogatej oferty Juris. Maja wiele akcesoriów dla psów. Szczotka, którą tam kupiliśmy jest świetna.
Laura
Laura
5.0
05.09.2018
Kupiłam córce chomika i wszelkie akcesoria potrzebne do klatki kupiliśmy w Juris. Produkty te cechują sie dużą wytrzymałością. Polecam!
Tagi