Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5931783283
Rok założenia:
1997

O firmie

Biuro tłumaczeń P & P Tobolski Paweł & Micewicz Paweł mieści się w Gdyni. Cieszymy się sporym zainteresowaniem ze strony Klientów, którzy zlecają nam wiele tłumaczeń z i na język szwedzki. Rozpoczęliśmy działalność w 1997 roku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

W naszym biurze tłumaczeń wykonujemy przekłady pisemne z wielu dziedzin. Zasób słownictwa, znajomość funkcjonowania wielu branż kompetencje tłumaczeniowe przyczyniają się do naszego profesjonalizmu. Wykonujemy tłumaczenia uwierzytelnione z języka szwedzkiego, a także tłumaczenia przysięgłe na język szwedzki. Ponadto nasze tłumaczenia dotyczące spraw pracowniczych, prawa czy też techniki przemysłowej całkowicie oddają oryginalną treść. Oferujemy również tłumaczenia naukowe, ekonomiczne i ekologiczne.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji również w przypadku konieczności przetłumaczenia dokumentacji do importu samochodów ze Szwecji. Zapewniamy, że dopilnujemy, aby wszystkie formalności w tym zakresie były przez nas dokładnie przetłumaczone.

Następnym elementem naszej działalności jest prowadzenie magazynu i sprzedaż internetowa szwedzkich produktów wodno- i energooszczędnych. W tym zakresie współpracujemy z firmą NGL Vatten- och energiteknik AB.

Terminowo wywiązujemy się z powierzonych nam zleceń. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie i z pełnym skupieniem. Gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy z P & P Tobolski Paweł & Micewicz Paweł.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt P & P Tobolski Paweł & Micewicz Paweł

P & P Tobolski Paweł & Micewicz Paweł, Gdynia

Opinie (0)

Opinie o firmie P & P Tobolski Paweł & Micewicz Paweł