Wyposażenie do Twojej łazienki
Wyposażenie do Twojej łazienki, P.H. Metalik Sp. z o. o., Stargard

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 18:00
Wt.
07:00 - 18:00
Śr.
07:00 - 18:00
Cz.
07:00 - 18:00
Pt.
07:00 - 18:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8542291475
REGON: 320239443
KRS: 0000265331

O firmie

Siedziba spółki Metalik znajduje się w Stargardzie, w województwie zachodniopomorskim. Początki działalności firmy sięgają 1993 roku. Przez lata obecności na rynku przedsiębiorstwo rozwinęło swoją ofertę handlową i usługową. Dzisiaj zajmuje się w dostarczaniem rozwiązań związanych z instalacjami grzewczymi oraz wodno-kanalizacyjnymi. Właścicielami firmy są Anna Dąbrowska oraz Dariusz Dąbrowski.

Oferta

Instalacje wewnętrzne to niezbędne wyposażenie każdego domu, mieszkania i obiektu usługowego. Firmą, którą kompleksowo zajmuje się zagadnieniem dostarczania i montażu takich instalacji jest Metalik. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i wysoką jakość usług. Realizowane zamówienia to między innymi montaż instalacji centralnego ogrzewania. Może być ona oparta o pompy ciepła, kominki i kotły. Dzielą się one na gazowe, olejowe, elektryczne i na paliwo stałe. Ponadto do ogrzewania wnętrz można używać systemów solarnych i ogrzewania podłogowego.

Metalik to również firma, która instaluje systemy ciepłej i zimnej wody użytkowej wraz ze zbiornikami, a także zmiękczacze i uzdatniacze wody. Ponadto oferuje usługę montażu kanalizacji, w tym zabudowy podtynkowej, systemów niskoszumowych i odwodnień liniowych.

Do wykonania wymienionych instalacji potrzebne są najlepsze jakościowo rozwiązania i takie znajdą Państwo o ofercie handlowej przedsiębiorstwa. Sprzedawane są produkty i urządzenia renomowanych marek i to w dobrych cenach. Podstawą oferty jest sprzedaż wyposażenia łazienkowego, takiego jak:
  • wanny
  • prysznice
  • zlewozmywaki
  • zestawy natryskowe
  • akcesoria prysznicowe
  • deszczownice
  • meble łazienkowe
  • umywalki
  • baterie
  • toalety
Do pełnego wyposażenia łazienek można zakupić również płytki ścienne i podłogowe, które nie tylko pięknie wyglądają, ale także są łatwe do utrzymania w czystości. Inne produkty, które przydają się w łazienkach, ale nie tylko, to rury kanalizacyjne i grzejniki.
Firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów jest w stanie połączyć estetykę oferowanych wyrobów z ich użytecznością i zaproponować zaprojektowanie wyjątkowej łazienki.

Więcej informacji związanych z działalnością firmy Metalik znajdą Państwo na stronie internetowej.

Marki i specjalizacje

Przedsiębiorstwo jest salonem firmowym takich marek jak Ravak, Cersanit, Opoczno, Paradyż, Invena, Deante. Ponadto sprzedaje produkty Gazex, Ferro, Flowair i inne.

Kontakt

Kontakt P.H. Metalik Sp. z o. o.

P.H. Metalik Sp. z o. o., Stargard

Opinie (9)

Opinie o firmie P.H. Metalik Sp. z o. o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Piotr P.
Piotr P.
5.0
16.11.2018
Polecam, miła i profesjonalna obsługa oraz mega duży wybór
Łukasz
Łukasz
5.0
09.05.2019
Planowałem remont łazienki i szukałem miejsca w którym znajdę płytki. Kolega polecił mi Firmę Metalik i miał rację, bo tak dużego wyboru kafelków jeszcze nie widziałem. Znalazłem nie tylko płytki podłogowe, ale również ścienne. Są ładne, wyglądają na trwałe i były w dobrej cenie.
Dariusz
Dariusz
5.0
12.04.2019
Od Metalik kupuję opał i polecam to każdemu. Mają duży wybór węgla, ekogroszku i pelletu. Sam używam tego ostatniego paliwa i jestem zadowolony z kosztów ogrzewania. Są zdecydowanie niższe niż kiedyś.
Daniel
Daniel
5.0
08.03.2019
Takich fachowców szukałem! Nie tylko doradzili mi w kwestii najlepszej formy ogrzewania, ale również dostarczyli urządzenia i akcesoria oraz je zamontowali. Wszystko terminowo i w dobrej cenie.
Jarek
Jarek
5.0
06.02.2019
Moja łazienka jest nie tylko estetyczna, ale także funkcjonalnie urządzona. A wszystko to dzięki specjalistom z firmy Metalik. Wykonali dla mnie projekt, sprzedali wyposażenie i zainstalowali wszystko. Kompleksowa oferta.
Magdalena
Magdalena
5.0
03.01.2019
Wykonali dla mnie instalację gazową oraz podłączyli kocioł zasilany błękitnym paliwem. Dobrze się spisali i nie obawiam się problemów z instalacją.
Miłosz
Miłosz
5.0
07.12.2018
Metalik to firma, która wykonała instalację CO w moim domu. Zaproponowali mi montaż pompy ciepła, kominka i ogrzewania podłogowego. Przystałem na to i jestem zadowolony. We wnętrzu jest ciepło, a koszt ogrzewania jest niski.
Renata
Renata
5.0
05.11.2018
Firma wykonała dla mnie projekt łazienki i zajęła się montażem instalacji wod-kan. Poszło im naprawdę sprawnie, a efekt końcowy jest świetny. Mam w końcu łazienkę, która ładnie wygląda.
Adrian
Adrian
5.0
23.10.2018
Ogromny wybór materiałów wykończeniowych. Łazienki w moim domu wykończyłem produktami kupionymi od firmy Metalik. Uważam, że się opłacało, bo zaoferowali mi naprawdę dobre ceny.