Transport samochodów osobowych i maszyn budowlanych
Transport samochodów osobowych i maszyn budowlanych, Ostróda - Trans Transport Krajowy i Międzynarodowy Dorota Rodziewicz, Ostróda

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7411395481
REGON: 519567593
Rok założenia:
2003

O firmie

Firma Ostróda-Trans istnieje na rynku od 2007 roku. Siedziba mieści się w Ostródzie, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Zajmujemy się transportem krajowym i międzynarodowym. Właścicielką jest Dorota Rodziewicz.

Oferta

Głównym profilem działalności firmy Ostróda-Trans jest transport krajowy oraz międzynarodowy. Podejmiemy się przewozu wielkogabarytowego, w tym łodzi i jachtów. Oferujemy także transport maszyn, zarówno budowlanych, jak i rolniczych. Zajmujemy się przygotowaniem logistycznym transportu. Uzupełnienie naszej oferty stanowi planowanie tras przejazdów, a także wyrobienie niezbędnych zezwoleń oraz pilotażu.

Ponadto oferujemy:
  • transport konstrukcji stalowych,
  • transport silosów,
  • transport węzłów betoniarskich,
  • transport samochodów osobowych.
Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy mają wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty. Dbamy o bezpieczeństwo transportu, dlatego wszystkie pojazdy są systematycznie poddawane przeglądom technicznym, a przewożone ładunki odpowiednio zabezpieczone.

Gwarantujemy rzetelność i terminowość. Zapraszamy do kontaktu z firmą Ostróda-Trans.

Artykuły

Transport towarów wielkogabarytowych
Transport towarów wielkogabarytowych
Do ładunków ponadnormatywnych zaliczyć można między innymi maszyny budowlane, linie produkcyjne, maszyny rolne, czy silosy, łodzie oraz jachty.

Wideo

Kontakt

Kontakt Ostróda - Trans Transport Krajowy i Międzynarodowy Dorota Rodziewicz

Ostróda - Trans Transport Krajowy i Międzynarodowy Dorota Rodziewicz, Ostróda

Opinie (2)

Opinie o firmie Ostróda - Trans Transport Krajowy i Międzynarodowy Dorota Rodziewicz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maksymilian
Maksymilian
5.0
19.05.2020
Firma Ostróda-Trans posiada uprawnienia do przewozu bardzo dużych towarów, czy konstrukcji stalowych. Ich pojazdy są dostosowane do długich tras, a kierowcy to ludzie, z którymi można się dogadać w zakresie szybkiego rozładunku towaru. Jak najbardziej polecam.
Marta
Marta
5.0
17.03.2020
Polecam usługi transportowe tej firmy. Są bardzo rzetelni i nigdy nie generują opóźnień w przewozie ładunków. Mają doskonałych spedytorów, którzy potrafią rozplanować plan podróży, tak, aby rozładować towar w odpowiednim czasie, polecam.