Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6791636127
REGON: 356418057
Rok założenia:
2009
Branża:

O firmie

Ośrodek Szkolenia Kierowców Flinstones prowadzony jest przez Kazimierza Torbę. Siedziba ośrodka mieści się w Skawinie, na terenie województwa małopolskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniu przyszłych kierowców i setki pomyślnie wyszkolonych kursantów,

Oferta

W dzisiejszym świecie niemal nie da się żyć bez samochodu. Jeździmy do pracy, szkoły czy w wolnym czasie. Nie wszędzie jest już blisko, a droga bez auta zajmuje zdecydowanie za dużo czasu. Praktycznie niespotykane jest także spotkanie osoby, która nie prowadzi pojazdów. Celem naszego ośrodka szkolenia kierowców jest przygotowanie teoretyczne i praktyczne kursantów do egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Większość osób decyduje się na rozpoczęcie nauki jeszcze przed 18 urodzinami, by od razu po nich móc wsiąść za kierownicę. Ponadto naszym zadaniem jest pomóc Państwu w prawidłowym i pewnym poruszaniu się na drogach już po uzyskaniu prawa jazdy. Wyszkoliliśmy niezliczone ilości kierowców, którzy uzyskali odpowiednie przygotowanie do sprawnego użytkowania dróg w kraju i za granicą.

Organizowane przez nas kursy prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy przekazują wiedzę w sposób przejrzysty, skupiają się indywidualnie na każdym kursancie i z dużą cierpliwością dają wskazówki dotyczące jazdy. Dzięki ich rzetelnej i pełnej zaangażowania pracy zostaną Państwo przygotowani do egzaminu pod każdym względem. Jesteśmy świadomi, że każdy kursant ma inne predyspozycje do prowadzenia samochodu. Dostosowanie się do uczestnika kursu nie stanowi dla nas problemu. Dodatkowo naszym uczniom zapewniamy wszelkie niezbędne materiały szkoleniowe.

W szkole jazdy Flinstones proponujemy także jazdy doszkalające dla osób oczekujących na egzamin Państwowy.
Istnieje możliwość szkolenie osób anglojęzycznych. Udostępniamy Państwu auto szkoleniowe ze skrzynią biegową identyczną jak ta w autach podczas egzaminu. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znajdą tam Państwo pozostałe informacje, numer kontaktowy, adres e-mail oraz materiały szkoleniowe. Zapewniamy korzystne ceny za kurs.

Satysfakcja naszych kursantów jest dla nas niezwykle istotna.
Zapraszamy do szkoły jazdy Flinstones!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Ośrodek Szkolenia Kierowców Flinstones

Ośrodek Szkolenia Kierowców Flinstones, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Ośrodek Szkolenia Kierowców Flinstones