Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 5990003424
REGON: 000595542
Rok założenia:
1975

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Głównym profilem działalności są pokoje do wynajęcia. Agroturystyka Pod Brzozą oferuje szeroki wybó...
Niechorze to miejscowość wypoczynkowa z kąpieliskiem morskim oraz przystanią położona nad Morzem Ba...
Grzybowo to malownicza miejscowość, położona niedaleko Kołobrzegu, która przyciąga nie tylko rozleg...
Konierowo to przestrzeń pełna wypoczynku, nauki i zabawy. Dzieci i młodzież mogą w jeden chwili zna...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 5990003424 została umieszczona firma: "Ośrodek Przywodny Nierzym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorzowie". Numer REGON przedsiębiorstwa to: 000595542.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Kłodawa w województwie lubuskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 1975. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 66-415 Kłodawa. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 52.7906N, 15.21478E. Firma "Ośrodek Przywodny Nierzym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorzowie" prowadzi swoją działalność w branży Noclegi i kwatery prywatne.

"Ośrodek Przywodny Nierzym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorzowie" zapewnia swoim Gościom przyjemne i stylowo urządzone pokoje spełniające indywidualne wymagania oraz oferuje dobrą ofertę z zakresu usług gastronomicznych. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Kłodawa jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 95 728 76 24. Firma jest otwarta w godzinach: Pn.-Nd.: 24h.

Kontakt

Kontakt Ośrodek Przywodny Nierzym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorzowie

Ośrodek Przywodny Nierzym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorzowie, Kłodawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Ośrodek Przywodny Nierzym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorzowie

Średnia ocen

1.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
10.11.2013
Ośrodek jest nie przyjazny dla zwierząt. Zakaz wprowadzania psów. Prezydent Gorzowa Wlkp. i kierownictwo OSIR nie kocha zwierząt. Nie polecam. Roman